Jak skorygować niedoskonałości

• 2011-07-12, o 20:22
  • 43
  • 9 249
  • 22
  • 33

Jak skorygować niedoskonałości

Hej:) chciałabym zapytać jak myslicie jak za pomocą makijażu można skorygować dosc duzy nos?

Re: Jak skorygować niedoskonałości

może spróbuj pomalować boki nosa ciemniejszym podkładem a środek jaśniejszym, albo bronzerem. Skoro bronzer wyszczupla policzki i wydajemy się szczuplejsze na twarzy to moze pomoże też z nosem, ale nie wiem...

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Jeszcze zależy co masz na myśli pisząc \'duży\'. czyli szeroki czy długi?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

raczej długi:)

i zadarty:)

http://www.tipy.pl/artykul_4513,jak-zat ... y-nos.html może to Ci pomoże;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

dzekuje ślicznie:*

Myślę tak jak Klaudusia:) po bokach nosa nakładamy ciemniejszy podkład/bronzer/czy nawet lekko brązowy cień, a środek rozświetlamy:)
sama mam hopla na punkcie mojego nosa i stosuję takie triki;)

zbyt długi nos: aby nos był optycznie skrócony należy nanieść ciemniejszy podkład na czubku nosa i rozprowadzić go w kierunku nozdrzy.

z moim nosem to zawsze był problem fakt jest smieszny niby nie rzuca sie az tak w oczy ale byl czas gdy mialam ogromne kompleksy:) teraz czasem znajomi sie smieją bo jest smiesznie zadarty no ale teraz juz mnie to bawi:)

Wkrótce na pewno zrobię taki filmik instruktażowy wiem, że dużo dziewcząt ma na punkcie nosa kompleksy, a makijażem we wszystkim możemy sobie pomoc