Jak się zmusić do ćwiczeń?

  • 2018-04-04, o 19:14
  • 13
  • 6 172
  • 12
  • 13

Jak się zmusić do ćwiczeń?

Co wieczór mówię sobie, O Nie! Od jutra ćwiczenia! Ale jakoś nie dochodzi to do skutku... 

kkkkkk

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

W takim razie sobie odpuść. Nie ma sensu robienie czegoś z przymusu, powinnaś tego naprawdę chcieć i wtedy to będzie Twoją motywacją.

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

No my Cię raczej nie zmusimy ;) trzeba zacząć, a później już jakoś leci 

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Zacząć od krótkich ćwiczeń i zobaczyć jak sięw tym odnajdujesz. Stopniowo, stopniowo może zmotywujesz się do większej ilości. Albo znaleźć dysyplinę dla siebie- może jakieś taneczne zajęcia ;) 

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Najgorzej zacząć :-) Później już wchodzi w krew :) 

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Nie chodzi o to żeby się zmuszać. U mnie to było tak, że stwierdziłam że chciałabym mieć bardziej umięśnioną sylwetkę. Teraz jak nie zrobię treningu to czuję że czegoś mi brakuje :D

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Nie lubię ćwiczyć, ale faktycznie najtrudniej jest zacząć. Sama nie wiem, jak się zmobilizować. Wykonuję pracę fizyczną połączoną z umysłową i po powrocie do domu (pracuję na 3 zmiany), padam. 

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Najlepiej mieć motywację i to jest najlepszy sposób na zmuszenie się do ćwiczeń. Chcesz pięknie wyglądać na plaży ;)  itp.... każdy ma coś

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Ja ciągle szukam motywacji ;)

 

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

ja followuje na instagramie kilka ciekawych stron, zdjecia dziewczyn z pieknymi sylwetkami sa dle mnie chyba najwieksza motywacja i rowzniez chce wygladac tak, jak one.

bridget

Re: Jak się zmusić do ćwiczeń?

Szukam sposobu już kilka lat :(
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: