Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 214
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

ćwiczenia dieta i dyscyplina

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest wizyta u dietetyka. Znam wiele osób, które skorzystały z jego rad i teraz ważą o wiele mniej i to w bardzo szybkim czasie. Z jego pomocą przynajmniej wiemy, że nie zrobimy sobie krzywdy.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Podobno dobrze jest odrzucić cikier i gluten. Są specjalne sklepy z taką żywnością. Są tu produkty słodzone stewią, czyli o wiele zdrowsze niż zwykłe łakocie. Ja bym chciała spróbować chlebków Parea, które są bez glutenu i laktozy. Podobno też bardzo smaczne. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

ćwiczenia to najważniejsza część odchudzania no i zdrowa dieta, nie głodzenie

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ćwiczenia to podstawa, poza tym pić dużo wody w ciągu dnia, jeść dużo owoców, chude mięso, mniej a najlepiej zero slodyczy itd

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Owoce mogą być pułapką. Są słodkie i bardzo podnoszą cukier we krwi. Lepiej wybierać owoce bardziej kwaśne i nie przesadzać z ilością.  

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

A czy któraś z Was miała doczynienia z Dietą Cambridge? Jestem bardzo ciekawa jak Wam poszło, czy warto ja zaczynac?

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Owoce mogą być pułapką. Są słodkie i bardzo podnoszą cukier we krwi. Lepiej wybierać owoce bardziej kwaśne i nie przesadzać z ilością.  

2015-09-26 10:53:01 autor perla

Najlepiej jeść też owoce tylko w pierwszej części dnia :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

pułpką to są orzechy dla wielu osób odchudzających się! garśc orzeszków ma ok 350 kcl, a niewielkie opakowanie ok 500 g- 3500 kcl ! warto to wiedzieć :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszytskim ćwicz. Ruch to zdrowie. Polecam taki sklep rowerowy: usunięto reklamę Mozna tam kupic w mierę tanie sprzęty. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Regularny ruch pomaga w splaeniu tkanki tluszczowej. Czasem nawet nie trzeba stosowac żadnej diety tylko sie ruszać. To wystarczy, by szybko osiągnąć efekt.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: