Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 212
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

ja też jestem niecierpliwa ,ale rzeczywiście bez silnej woli nawet najlepszy trener nie pomoże

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Też jestem niecierpliwa trudno się zmotywować do działania, a gdy zaczynam chciałabym już być chuda, ale nie tędy droga. Trzeba mieć silną wole, bo bez niej nic nie zrobimy. Najlepiej zrobić sobie plan działania i pomyśleć, że robimy to wyłącznie dla siebie, żeby lepiej się czuć, być zdrowym, szczęśliwym i dumnym z sibie, bo w brew pozora to takie nie jest łatwe i potrzeba czasu.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zastąp tabletki zwykłym grejpfrutem. Jeśli potrzebujesz motywacji do treningu zapisz się gdzieś na zajęcia 'publiczne'. Szykuj pojemniczki jedzenia na później, planuj. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy, jesli ich nei masz w domu - nie zjesz ich :) . Czytaj składy produktów, które kupujesz. I najważniejsze - edukuj się, polecam stronę potreningu.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowo to ćwiczenia, dietka i jakieś naturalne suplementy np. ja biorę coś takiego jak http://africamango.pl/ i jestem zadowolona z działania. Wiem, że nie biorę chemii bo ma naturalny skład. Wszystko ładnie wpływa na zrzucanie kilogramów. Nie na szybko, a długoterminowo i spokojnie.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zajęcia zorganizowane i karnet na siłownię faktycznie pomagają w motywacji - jak się już zapisaliśmy, to szkoda nie iść (pieniądze w błoto), a jak już idziemy, to ćwiczymy :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Warto jest korzystać z dobrodziejstw wiosny oraz lata. I jeść nowalijki, warzywa oraz owoce. Sama praktycznie zupełnie zrezygnowałam z fast foodów i obecnie zajadam się czereśniami, pomidorami, truskawkami. 

Zrezygnowałam z napojów słodzonych . Po prostu uznałam,ze ma to za dużo kalorii i jest niezdrowe. Zastąpiłam je wodą mineralną i było to bardzo dobre rozwiązanie. Nie piję wody z kranu bo nie mam do niej zaufania ale sprawiłam sobie dystrybutor do domu. Przywożą mi takie duże baniaczki. Wychodzi mnie to miesięcznie dosłownie grosze a wiem przynajmniej co piję. Polecam zerknać sobie na tę stronę: wodawdomuiwbiurze.org.pl - możecie sobie przeczytać ,że nie jest to jedynie biurowe rozwiązanie. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja również korzystam z sezonowych owoców i warzyw.. a co do wody to w moim domu nie mamy wody wodociągowej ale wodę z lasu, wiec bez problemu mogę pić wodę prosto z kranu.. a w razie czego kupiłam jeszcze filtr Dali do wody kranowej :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

U nas w domu też używa się filtru do wody, jednak ostatnio gdzieś słyszałam, że nie do końca jest  to zdrowe. Wiecie coś na ten mat?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Humorystycznie dodam, że słyszałam o metodzie nazywanej tajemniczo ŻM. A co oznacza? Żreć mniej :)). Coś w tym jest.

Sporo było już powiedziane o odchudzaniu. Punkt 7 jest mi szczególnie bliski: rozstępy. Jak schudłam zamiast sie cieszyć- plakalam. Gdyby nie wizyty w Spa Arkadia w Opolu to nie wiem co bym zrobiła. Dziewczyny nie bagatelizujcie tego problemu! Po co płakac skoro mozna miec radość ze zgubionych kilogramów.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: