Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 197
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja już przeszłam przez wiele diet , i najlepsza jest indywidualna dieta dobrana przez dietetyka.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja już przeszłam przez wiele diet , i najlepsza jest indywidualna dieta dobrana przez dietetyka.

Harnowa

A jak wygladal Twoj jadlospis? Mozesz podac 2 przykladowe dni ?

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

ja również od 3 miesięcy chodzę do Pani dietetyczki:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja tez mam rozpiske od dietetyczki , napiszcie jak wyglada Wasz jadlospis na 1 lub dwa dni. Jestem ciekawa czym sie rozni od mojej, z ktorej kiedys korzystalam, bo teraz to juz sama wiem co jesc

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

U mnie schudło max 1,5 kg tygodniowo i tak jest ok, bo wtedy spadek wagi jest naturalny. Im większy spadek tym większe ryzyko jojo ;/ Dużo się ruszałam, brałam tabletki. Część nawyków żywieniowych zmieniłam w zasadzie na zawsze, i z tego najbardziej jestem dumna. Bo kiedy teraz napiję się słodkiego napoju, to robi mi się nie dobrze ;/

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dziewczyny to macie super wyniki. Ja od 10 miesięcy biegam ok. 3 razy w tygodniu po godzinie. Schudłam w tym czasie tylko 9 kg . Ale zawsze, ciekawe jaki wynik osiągnę za kilka miesięcy. Tak czy inaczej sport to moim zdaniem najlepszy sposób na zdrowe zrzucanie wagi.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Paula - przede wszystkim ile masz nadwagi? Druga sprawa - co zmieniłaś w diecie? Bierzesz jakieś wspomaganie? Sama aktywność to niestety zbyt mało. Pamiętaj też, że na nadwagę pracujemy przez lata, więc nie oczekujmy szybkiego spadku wagi. Zresztą - szybko spadek wagi to przecież gwarancja efektu jojo.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Aktywność fizyczna to 30% a odpowiednia dieta to 70% sukcesu w odchudzaniu

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

heh no chyba przede wszystkim racjonalne żywienie... Nie wolno się głodzić. Nie wolno się objadać. Jeść co 3 godziny, małe porcje. Na początku fajnie wyznaczyć sobie małe cele, łatwe do osiągnięcia. Na przykład na początek 5 kg. Tu chudzianka.pl/chce-schudnac-5-kg-jak-sie-odchudzic jest fajny artykuł, jak taki cel osiągnąć, mi naprawdę się przydał

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dla każdego człowieka działa inna metoda odchudzania. Osobiście wolę jeść trzy posiłki na dzień, w tym większy obiad oraz wykonywać dużo ćwiczeń i innych odmian aktywności fizycznej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: