Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 211
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jeszcze podkreślę, nie jestem dietetyczką. Wszystko to opisuję na bazie moich własnych doświadczeń i tego, co tłumaczyła mi koleżanka, która studiowała dietetykę.
Wszelkie praktyki, które w zamierzeniu miałyby nas odchudzić/oczyścić, tak naprawdę działają w odwrotny sposób. Jak już pisałam środki przeczyszczające powodują jeszcze większy głód, bo po nich mamy puste jelita, więc jemy jeszcze więcej. Głodówki zwalniają spalanie i tyje się jeszcze bardziej. Zatem takich rzeczy nie powinno się robić, jesli chce się trwale schudnąć. Owszem, jak ma się te 1-3 kg do schudniecia, no to jeszcze ujdzie głodówka, czy tam jakieś herbatki, bo nie będzie to długotrwałe (tzn. jeden czy dwa dni głodówki i jedna herbatka przeczyszczająca tak bardzo nie wyjałowi z witamin). Ale jak to jest 20kg do zrzucenia, to niestety głodówki będą długotrwałe (wiem z doświadczenia, że na jednej się nie kończy, to samo się tyczy herbatek na przeczyszczenie, z czasem potrafią uzależnić) i wtedy naprawde uzyskamy tym tylko odwrotny efekt od zamierzonego, a dodatkowo wyczyścimy się ze składników odżywczych... A potem włosy będą wychodzić garściami

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, to niech pisze. Postaram się odpowiedzieć jeśli będę wiedziała. Jak nie, to spytam koleżanki

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Udało mi się schudnąć 3kg, a chyba jeszcze miesiąc nie minął. Nie wiem dokładnie kiedy zaczęłam, ale postanowiłam sobie nie jeść po godzinie 18 i się tego trzymam Nie stosuje żadnej konkretnej diety. Staram się nie objadać, ograniczać zjadanie pustych kalorii. Śniadanie jem około godziny 8. Dwie kromki chleba z czymś z lodówki bez dodatków typu majonez, lub musli z mlekiem. Około 12 kolejny posiłek. Jak mam to jem wtedy zupe, a jak nie to np. banana, marchewke. Około 15 obiad - jedno normalne danie. Jakiś czas później jem ciastko i cukierka czekoladowego. Na kolacje kromke chleba z czymś, lub miksuje siemie lniane banan, jabłko lub marchewka z odrobina mleka. Koniec. Jak po jakimś czasie ciągle coś mi sie chce, to robię kakao.
Z ćwiczeń, spacer, a jak się kładę spać staram się zrobić 200-300 brzuszków. Nie jest to regułą, czsem wcale nie robię. To są szybkie brzuszki i bardzo płytkie. Mój mąż mówi, że to nie brzuszki, ale mi takie wystarczą

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Kiedyś ważyłam 90 kg a brat mi pomogl schudnac, bo skonczyl kurs kulturystyki i fitnessu i pokazal mi ze nie tzreba wcale rezygnowac ze slodyczy całkowicie bo cukier w organizmie tez musi byc zeby nasz mozg dobrze funkcjonował. po 4 miesiacach razem z bieganiem, bo był to okres wiossenno-letni czyli kwiecien maj czerwiec lipiec schudłam okolo 30 kg Teraz jadam tak ze słodycze tylko do sniadania jakis batonik cukierek lub bulke slodka bo tak powinno byc wtedy to spalisz przez caly dzien Jezeli ktos bedzie chcial to moge na maila wysłac moja diete która wymyslilismy z bratem a i dodam ze jak przyszla zima to ja juz nie uprawialam zadnego sportu tylko po prostu spacerowalam,w domu nie siedzialam caly czas na tyłku tylko jakies tam sprzatanie i wiecie ruch po prostu taki normalny i nic nie przytyłam waga byla ta sama a dodam ze w naszje rodzinie jest duza tendencja do tycia i odkad pamietam to kobiety sie ograniczaja w jedzeniu

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jeszcze bym chciała schudnąć 2-3 kg i chyba wystarczy Maksymalnie 8 kg, ale wtedy mogłabym być zbyt chuda

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

to ci tak powiem nie jedz tych jogurtow smakowych, aby woda niegazowana przed kazdym posilkiem szklanke wody,najpozniej 3 godziny przed snem cos zjedz. Codziennie rano jak wstajesz to na czczo pij zielona herbate:) bez dodawaniu cukru( 2 razy dziennie pij ta herbate:) wieczorem tak o 18 tez wypij, ja pije ta z biedronki z dodatkiem skorki grejfpruta), ja wogole nie slodze herbaty tak sie odzwyczailam A I WAŻ się rano przed jedzeniem wtedy jest waga wiarygodna. Ja waze sie co 2 tygodnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Nic prostszego ! Ja i moje koleżanki z pracy zamówiłyśmy sobie slimette usunieto spam i KAŻDA z nas chudnie szef nie wie co jest grane

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Od lykania samych suplementow sie nie schudnie, cudow nie ma, one moga tylko wspomagac odchudzanie.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dzięki wielkie, bardzo dużo przydatnych informacji, o których doskonale wiemy, ale bardzo często zapominamy. Już drukuję i przyczepiam na lodówkę.

sprawdź - producent podkładów medycznych

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszystkim odradzam całkowicie diety cud, np. 5 kg w 5 dni. Bo jak przed dietą ważyłyście 60 kg, tak po niej będzie 62. U mnie np. nie obyło się bez suplementu diety, i akurat uważam, że jeśli naturalne metody nic nie działają, to użycie suplementu diety ma sens w 100%.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

ja polecam dietę o niskim indeksie glikemicznym, czyli niskowęglowodanową. Polecam też pozbyć się pszenicy, bo to ona bardzo tuczy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: