Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

  • 2011-07-07, o 10:49
  • 50
  • 124 624
  • 37
  • 46

Nie da się bez uszkodzenia paznokci

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

uwielbiam komentarze typu "żel niszczy naturalne paznokcie" - to totalna bzdura!!!

Zniszczyć je może tylko brak odpowiedniej pielęgnacji oraz brak profesjonalizmu podczas przedłużania/uzupełniania lub ściągania!!!

żel można zdjąć jedynie poprzez spiłowanie pilnikiem lub frezarką, ale nie polecam robić tego samemu tylko udać się do profesjonalisty, ponieważ ściągając samemu bardzo łatwo o przepiłowanie płytki (tym samym fundujemy sobie ból płytki paznokcia, czasami nawet obrzęk wałów okołopaznokciowych, onycholizę czy uszkodzenie macierzy paznokcia, które później skutkuje zaburzonym wzrotem paznokcia, nierównościami płytki, łamliwocią) Dlatego zanim zdecydujecie się Panie na samodzielne pozbywanie się żelu, warto się zatanowić czy jest sens i czy nie lepiej udać się do salonu?

 

(Jeśli macie jakieś pytania związane ze stylizacją paznkci, kometologią, przedłużaniem rzęs lub wizażem serdecznie zapraszam :))

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

Żele trzeba spiłować niestety, co strasznie niszczy paznokcie. Moje były w tragicznym stanie jak kartka papieru ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

najlepiej udać się do profesjonalisty :) a jeśli już koniecznie musisz sama to trzeba je bardzo uważnie spiłować.

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

Żele trzeba spiłować niestety, co strasznie niszczy paznokcie. Moje były w tragicznym stanie jak kartka papieru ;/

2015-11-11 16:39:18 autor klaudusia0807

 można spróbować acetonem ale najszybciej piłowanie

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

Ale bardzo ostroznie z piłowaniem, łatwo uszkodzic paznokiec

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

dokladnie, nalezy uwazac

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

Można sobie mocno zniszczyć paznokcie. Ja kiedyś miałam paznokcie żelowe i sama sobie ściągnęłam, to długo nie mogłam dojść z nimi do ładu.

Re: Jak ściągnąć żelowe paznokcie?

Lepiej idź do kosmetyczki :)

najlpeij u kosmetyczki, a jak nie możesz to pilnik z rossmana dwustronny i jedziesz
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: