Jak schudnąć

  • 2015-12-28, o 21:51
  • 69
  • 22 503
  • 55
  • 57

Jak schudnąć

Moim dużym kompleksem jest wlasnie ciało, chciałbym sie dowiedzieć jak schudnąć, wiem ze przede wszystkim najważniejsza jest dieta oraz cierpliwość,  i ćwiczenia, ale w mniejszym stopniu, ale macie jakies sposoby, ze zrzuciliscie w szybszy sposób albo tez jakiś prostszy? Bardziej przyjemniejszy, mozna to tak nazwać, jesli tak to czekam i z góry dziekuje

Re: Jak schudnąć

Też chce schudnac i niestety czeka mnie masa wyrzeczeń jeśli chodzi o jedzenie i ruch. Inaczej się nie da 

Re: Jak schudnąć

dieta

Re: Jak schudnąć

Zgadzam się delreynt 

Re: Jak schudnąć

Trzeba zmienić dietę i dużo ćwiczyć, bez tego nic się nie osiągnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak schudnąć

Zgadzam się delreynt 

2015-12-28 23:42:44 autor jgolinska

 

to ciekawe, nie słyszałam o tym

Re: Jak schudnąć

Ja nie mogę od dawna

Re: Jak schudnąć

wystarczy tyle nie jesc

Re: Jak schudnąć

trzeba zmienic sposob odzywiania, liczy sie tez regularne odzywianie! ćwiczenia to kolejna sporawa, ale pamietajcie dziewczyny że bez diety nic nie osiagniecie, dieta jest najwazniejsza jesli chce sie pozbyc zbednych kilogramow. Polecam stopniowo zmieniac nawyki zywieniowe, ogarniczac jedzenie typu fast food, slodycze, napoje gazowane. PIJ DUŻO WODY:) oczywiscie regularnie cwicz, to tylko pooze w zrzuceniu zbednych kilogramow, najbardziej moge ci polecic cardio, ponieważ zrzucasz kilogramy, oczywiscie mozesz poszukac rowniez innych cwiczen, zalezy czy  chcesz schudnac czy tez budowac tkanke miesniowa:) Zyczę powodzenia

Re: Jak schudnąć

Zgadzam się delreynt 

2015-12-28 23:42:44 autor jgolinska

 

to ciekawe, nie słyszałam o tym

2015-12-29 01:49:07 autor kiniaa19

To nazwa uzytkownika

Re: Jak schudnąć

jak to mówią nie ma nic za darmo ;-)

dobrze zbilansowana dieta i przestrzegana  ;-)

+ ćwiczenia cardio przeplatane z ćwiczeniami siłowymi. polecam kupić karnet na siłownie większa motywacja do ćwiczeń ;-)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: