Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

  • 2018-04-11, o 10:40
  • 12
  • 4 307
  • 12
  • 12

Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

chce miec ladne paznokietki na lato

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Nigdy nie miałam z tym problemu, ale wiem, że kiedyś były takie gorzkie "lakiery", niektórym dzieciom mamy malowały paznokcie żeby nie obgryzały ;)

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

W mojej pracy skórki ciagle się zadzieraja i nie mam ładnych, ale nie obgryzam ich, tylko obcinam. W aptekach dostepny jest lakier "gorzki paznokiec", który może skutecznie zwalczyć chęć obgryzania skórek.

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Robię sobie ładne paznokcie i staram się nawilżac dłonie kremem lub olejkami. Jeśli mam ładne dłonie to nie chce ich psuć, więc nie skubie ani nie obgryzam skórek :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

ojj, też mam ten problem. łatwo mi wysychają i zaczynają haczyć a wtedy często nie mogę się powstrzymać i czasem zadrę aż do krwi.. dlatego staram się jak najczęściej je smarować jakimś kremem, balsamem, oliwką... no i mieć pod ręką cążki, żeby w razie czego obciąć odstającą skórkę, a nie obgryzać albo zdzierać...

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

świetny

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Ja również stawiam na ładny manicure, wtedy aż żal to niszczyc i na pewno jest to utrudnione. :) 

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

ładny manicure

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Mocno nawilżam dłonie kremem

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Nie mam tego problemu. Może trzeba sobie wyobrazić ile bakterii przebywa na naszych dłoniach i że ogryzając skórki powodujemy, że ta cała masa zarazek ląduje w ustach. A fuj.!

Blodka

Re: Jak radzicie sobie z obgryzaniem skorek?

Zaczęłam częściej smarować dłonie kremem
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: