Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

  • 2017-06-03, o 15:10
  • 12
  • 7 936
  • 11
  • 11

Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Wyjeżdżam na ponad miesiąc na wakacje i nie chce brać wszystkiego ab uzupełnić w razie co te hybrydy.. Dodam że przedłuże je lekko na bazie proteinowej od indigo. Są jakieś sposoby by faktycznie mi te paznokcie wyrzymały mi ten miesiąc? Mi się zawsze trzymają około dwóch tygodni bo po tym czasie albo mi sie nudzą albo już mam ubytki

q.

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

mi też do 2 tygodni, ostatnio nosiłam 3 tygodnie ale już był duży odrost

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Podstawą jest dobra baza ;))

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Nie znam Twoich paznokci, ani sposobu w jaki są robione...ale! Podstawa to primer (najlepiej kwasowy), dobra baza - Indigo z reguły się sprawdza, a jeśli nie to polecam też Mistero Milano Flexi i tą z Neonail Extra się chyba nazywa? Później standardowo kolor i top. Chociaż przyznam szczerze na Twoim miejscu zrezygnowałabym z przedłużania pazurków, zawsze to większe ryzyko uszkodzenia. Udanego wyjazdu! :)

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

:)

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Mi pomogla zmiana lampy na ledową

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Dobra baza np Indigo :)

Może Primer do tego?

K.K.

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

Ja również nie zalecałabym przedłużania, jeśli chcesz zeby pazurki wytrzymały jak najdłużej. Wiadomo, im dłuższe tym bardziej narażone na złamanie itd.

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

co prawda zależy jak szybko rosną ci paznokcie, ale wydaje mi się, że nie ma siły, żeby przez miesiąc nie było widać odrostu...

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

dobra baza i top to podstawa jeśli chodzi o trwałość. Neonail ma dobrej jakości produkty - u mnie około 3 tygodnie się trzyma.

Re: Jak przedłużyć trwałość lakieru hybrydowego?

chyba nie ma takiego narzędzia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: