Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

  • 2016-12-21, o 20:05
  • 20
  • 6 031
  • 18
  • 21

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Lot gdziekolwiek na takową randkę :D

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Powinna odbyć się w sprawdzonej i wysokiej klasy restauracji! Mój facet wziął mnie ostatnio do www.n108restaurant.pl gdzie randka w tym stylu miała miejsce. Tamtejsze potrawy są przepyszne i bardzo nietuzinkowe!

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Według mnie miejsce nie jest ważne. Jeżeli spodobaliście się sobie, to razem spędzony czas zasze będzie wydawał się idealny :)

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Ja tam wybredna nie jestem :) dla mnie idealną randką jest ta, ktora mnie zaskoczy i będe widzieć, że mężczyzna w jakiś sposób się zaangażował i wysilił :) kolacja? jak najbardziej, może po prostu w knajpie, w której nigy nie byłam :) Film? owszem, ale może taki, ktorego sama bym nie wybrała :) lubię być zaskakiwana 

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

lot balonem

Jak dla mnie obojętnie gdzie, ale żeby w trakcie móc zapomnieć o istnieniu wszystkich innych ludzi dookoła :)

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Pierwsza randka przede wszystkim powinna być w kameralnym, spokojnym miejscu typu park czy coś w tym stylu. Kiedyś poznałam partnera na erodate i na pierwsze spotkanie udaliśmy się do kina, co było niezbyt dobrym wyborem, nie mieliśmy za bardzo okazji ze sobą porozmawiać. Swoją drogą myśle że właśnie takie portale jak chociażby usunięto reklamę są świetnym rozwiązaniem dla osób które mają problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki.

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Wydaje mi się że na neutralnym polu, jakaś kawiarnia a potem spacer, jestem też taką osobą że na piwo też chętnie pójdę więc czemu nie, nic wystawnego ogólnie

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

raczej klasycznie

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Najważniejsza sprawa, to odpowiedni partner, reszta się nie liczy :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: