Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

  • 2011-08-11, o 16:42
  • 33
  • 10 937
  • 23
  • 30

Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Witajcie DZiewczyny moja kolezanka ma problem,mianowicie od jakiegos pol roku ma skore(na czole, na nosie-przy nosie i przy nosie ma jedno male naczyko ,na policzkach zaczerwiniona) i nie wie w jakim sposob sie z tym uporac,obeicalam jej ze sie tutaj dziewczyn popytam ,jak moze poradzic sobie z tym problemem?.. moze jakis skuteczny krem na to znacie? jakies ziolka?,jakis olejek??sposob na zlikwidowanie tego problemu ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Taki problem najskuteczniej zamyka sie laserem .
Ale na rynku jest wiele produktów które z pewnością pomogą twej koleżance

Ten produkt jest dobry:
Anti Allergique CARE - Krem proteinowy z miłorzębem japońskim i witaminami A + E półtłusty 30+ Mincer-Mona Liza.
Twoja koleżanka może dodatkowo łykać Rutinoscorbin a na zime stosować tłusty krem

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Laser jest w stanie zlikwidowac raz na zawsze problem zaczerwinionej skory(jak to wyglada cenowo? i ile razy trzeba isc na ten laser-ole zabiegow? )? ona ma raczej tlusta skore ,sklonna do zapychania, wiec tluste kremy nie za bardzo

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Koszt takiego zabiegu to ok 300-350zł,ale sa równiez takie za 150zł
A jeśli chodzi o ilosć zabiegów to 1-3 w odstępie 8 tygodni . Należy mimo to pamietać, że jeśli pozbędziemy sie rozszerzonego naczynka to nie znak, że nie moze pojawić się kolejne
Najwazniejsza jest profilaktyka, czyli przyjmowanie rutyny,nakladanie kremów z kasztanowca,
odpowiednia dieta(unikanie ostrych,gorących potraw),a jesli chodzi o kremy bo pisałaś,że Twoja koleżanka nie może stosować tlustych to może Perfecta Cera Naczynkowa (Krem obkurczający do cery tłustej i mieszanej) Dax Cosmetics
Kosztuje ok 20zł

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Witajcie DZiewczyny moja kolezanka ma problem,mianowicie od jakiegos pol roku ma skore(na czole, na nosie-przy nosie i przy nosie ma jedno male naczyko ,na policzkach zaczerwiniona) i nie wie w jakim sposob sie z tym uporac,obeicalam jej ze sie tutaj dziewczyn popytam ,jak moze poradzic sobie z tym problemem?.. moze jakis skuteczny krem na to znacie? jakies ziolka?,jakis olejek??sposob na zlikwidowanie tego problemu ?

AiszkaArabskiSwiat

Miałam ten sam problem, tylko że ja miałam tylko lewy czerwony policzek. Z początku nawilżałam wszelkimi kremami w tym do skóry wrażliwej (aby dodatkowo nie podrażnić i nie uczulić - NIVEA baby etc.) - używałam kremów z marki lirene, nivea serii aqua, hydra (wszystko co głęboko nawilża), ale nie przynosiło to żadnych rezultatów. Udałam się więc do dermatologa, który przepisał mi robioną na zamówienie maść na bazie sodium hydroxine (o ile dobrze pamiętam)... trochę to pomogło (zmniejszył się zakres zaczerwienienia). Później darowałam sobie kolejną wizytę i postanowiłam "poeksperymentować" dalej nawilżając . Zaczęłam od kremu na naczynka i udało się . Zmniejszyłam intensywność czerwieni kremem do cery suchej i normalnej (cera naczynkowa) DAX COSMETICS PERFECTA . Ostatecznie policzek wrócił do normalnego koloru z czego się bardzo cieszę dzięki BALSAMOWI PO GOLENIU, który jak później zanalizowałam zawierał alantolinę, która ma szerokie zastosowanie nie tylko w upiększaniu (walka z trądzikiem), a także w leczeniu łuszczycy, gojeniu się oparzeń. W aptece jest wiele maści z alantoniną (myślę, że bez recepty się je kupi). Ewentualnie można spróbować posmarować cerę PANTENOLEM, którego sekretnym składnikiem są humektanty (trwale wiążą wodę). W aptece można kupić także witaminę A w maści która odpowiada za prawidłowy stan naszej skóry . Jeśli przy zaczerwienieniu występuje świąd może to być atopowe zapalenie skóry.

Co wiedziałam do napisałam mam nadzieję, że koleżance uda się pokonać zaczerwienienia bez konieczności wizyty w gabinecie kosmetycznym na zabieg laserowy (co najwyżej na cytrusowe maseczki odżywcze). Ważne, żeby w trakcie leczenia NIE MALOWAŁA SIĘ i pamiętała o dobrym doborze kosmetyków do swojej cery. Często (niestety) kobiety, nie potrafią dokładnie określić typu swojej cery i powinny skorzystać z okazji zbadania jej typu (w drogerii podczas promocji kosmetyków jakiejś firmy) bo to nic nie kosztuje, a tylko wyjdzie naszej cerze jak i nam na zdrowie psychiczne (za wydane pieniądze na maści w aptece można by kupić ulubione perfumy <3 )

Schrödinger Cat <3http://areyoudeadoralive.wordpress.com

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

używac specjalnych kosmetyków do takiego rodzaju skóry ,bez alkoholu i innych "cudownych" konserwantów i zapychaczy

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

używac specjalnych kosmetyków do takiego rodzaju skóry ,bez alkoholu i innych "cudownych" konserwantów i zapychaczy

2015-08-13 17:49:37 autor karolina1005

Ja ostatnio słysząłam, że pozbycie się wszytskich sztucznych dodatków to też nie jest dobry sposób, ale sama nie wiem co o tym myśleć :)

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

slyszalam,  ze lykanie rutinoskorbinu pomaga

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

dobrze wiedzieć

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Z zakrywania to może jakieś jaśniejsze odcienie podkładu i puder do tego i powinno pomóc na kilka godzin. Ale może udaj się do dermatologa albo dobrej kosmetyczki i Ci coś poradzi :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak pomoc skorze zaczerwinionej ?PROSZE O PORADE

Moze maseczki regenerujace

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: