Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

  • 2011-07-18, o 22:17
  • 50
  • 16 886
  • 34
  • 46

Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

DZiewczyny pewnie tez zauwazylyscie to -jak podklad schodzi w ciagu dnia to wtedy skora wyglada jeszcze gorzej niz bez niego macie jakies sposoby zeby tak nie bylo

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gor

No to akurat racja, jak podkład spływa na upale np bądź się ściera, to wyglada tragicznie :/ ja teraz jak już pisałam w wielu wątkach mam ten podkład bezwodny z paese (żeby nie było nie jestem żadną konsultantka tej firmy, nie sprzedaję ich ani nic ;p po prostu mimo kilku miesięcy stosowania czar nie pryska ;p) i jak rano przed wyjściem na 9.00 do pracy robię makijaż tak jak wychodzę z pracy po 22.00 to nadal wygląda świeżo i nic mi się z nim nie dzieje Koleżankom równie dobrze sprawdzają się inne podkłady więc nie ma wyjścia-trzeba testować, testować, testować aż nas olśni. Oczywiście po za dobrym podkładem można zastosować bazę, puder fiksujący etc

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gor

Zgadzam się jak zwykle z Izką;)
Trzeba mieć przede wszystkim dobry podkład dopasowany do rodzaju cery, przypudrować go co dodatkowo zawsze utrwala. Opcjonalnie można stosować bazę, słyszałam, że najdłużej \'trzymają\' makijaż te liftingujące bazy ale na sobie nie sprawdzałam;) obecnie stosuje kaszmirową, wygładzającą z Daxa i jestem zadowolona:)

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gor

Dokładnie tak, baza jest bardzo ważna, nakładaj ją pod podkład zawsze! wtedy trzyma się o wiele lepiej
Zaczerwienienia zamaskój cienką warstwą zielonego korektora lub zielonej bazy.
Ja używam Smashbox Photo Finish Primer dosyć dobra baza, po jej nałożeniu ma się wrażenie, że podkład stapia się ze skórą co powoiduje, że skóra dłużej wygląda świezo

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

baza baza

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

Baza to chyba najlepszy pomysł :)

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

baza to podstawa

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

Może po prostu podkład nie lubi się z Twoim kremem/serum? Bazą pod makijaż jest również nasza skóra, krem. Pielęgnacja to podstawa. A może po prostu zmień podkład, na pewno nie każdy będzie się ścierał.

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

Ja używam utrwalacza

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

Ja to czasem wole siebie bez makijazu niz z podkladem i pudrem. Skora wyglada znacznie swiezo i jakos tak promiennie

Re: Jak podklad schodzi w ciagu dnia wtedy skora wyglada gorzej

bardzo mnie to denerwuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: