Jak nakladac podklad

  • 2010-09-27, o 21:42
  • 125
  • 49 737
  • 52
  • 72

Re: Jak nakladac podklad

Pędzlem. Mój ulubieniec to Kavai 24 - flat top, mięciuteńkie syntetyczne włosie. Podkład, czy kremy bb, cc... wszystko pięknie rozprowadzi, nadając naturalny efekt. 

Beauty Blender lub pędzelek Hakuro H55 :)

Re: Jak nakladac podklad

Nakładam podkład pędzlem Hakuro H50s lub Glambrush T2. Mam jeszcze pędzel realtechniques expert face brush, ale nie za bardzo lubię nim nakładać podkład. Najczęściej stosuję technika stemplowania, wklepywania podkładu.

Re: Jak nakladac podklad

Co do pędzelka, to naprawdę polecam. Postanowiłam go zakupić i nie żałuję ani trochę! Teraz nie wyobrażam sobie nakładania podkładu paluszkami :)

A ja lecę z podkładem po powiekach i pod oczami(tylko,że cienką warstwą).A najlepiej sprawdza mi się do nakładania gąbeczka lub własne dłonie.

Re: Jak nakladac podklad

Pędzlem. Mój ulubieniec to Kavai 24 - flat top, mięciuteńkie syntetyczne włosie. Podkład, czy kremy bb, cc... wszystko pięknie rozprowadzi, nadając naturalny efekt. 

2015-07-14 17:37:04 autor perla

 

chyba właśnie na Kavai się zdecyduję bo te pędzle od dawna mnie kuszą :)

Re: Jak nakladac podklad

mnie równiez kuszą dlatego jutro zamawiam pędzelek jak na razie tylko jeden ale na pewno nie ostatni z tej firmy

Re: Jak nakladac podklad

Ja chyba zamówię jakiś do podkładu a drugi do różu i zobaczymy jak się sprawdzi :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak nakladac podklad

ja do nakładania podkładu używam hakuro H51 najlepszy ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

dobry jest pędzel Hakuro h50
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: