Jak nakladac podklad

  • 2010-09-27, o 21:42
  • 125
  • 49 681
  • 52
  • 72

Re: Jak nakladac podklad

Ustosunkuję je się jeszcze raz !

Nie pisałam nic o bakteriach, o samym aplikowaniu, ale o wpływie tego czy innego na trwałość.

Re: Jak nakladac podklad

Wiem, wiem... Po prostu nawiązałam to tematu, tak mi się skojarzyło... Trwałość na pewno jest dłuższa, ponieważ przy użyciu pędzla wprowadzamy podkład bardzo dokładnie. Dzięki temu uzyskujemy efekt gładkiej, równomiernej cery. Jedno zastrzeżenie - osobom bez wprawy nie polecam tej techniki... Można sobie zrobić "krzywdę" w postaci plam .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Jak nakladac podklad

Znalazlam ostatnio w Rossmannie taki pędzel/gabeczkę na trzonku z ecotoolsa - co sądzicie?
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSArHSCt2ljCh7h5uWBm_cgoy8WBPhEalnET2waIGxSSGnc9_-zeA
Myslicie, że wygodnie sie by tym nakładało płynny podklad?

Re: Jak nakladac podklad

Ja bym się nie skusiła na taki pędzel-gąbkę. Lepiej zainwestować albo w jedno, albo w drugie. Gąbki zużywają się znacznie szybciej niż pędzle i trudniej je domyć, więc taka gąbka na trzonku raczej jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, bo na pewno kosztuje więcej niż cały komplet gąbeczek, a zużyje się równie szybko i trzeba będzie wyrzucić (chyba że są jakieś wymienne gąbki które można nałożyć na trzonek). Zainwestuj lepiej w fajny pędzel do podkładu albo komplet gąbek lub po prostu używaj palców

Mademoiselle

Re: Jak nakladac podklad

Dodam jeszcze że generalnie gąbki pochłaniają znacznie więcej podkładu podczas aplikacji niż pędzle lub palce, więc jeśli masz jakiś droższy podkład to jednak odradzam gąbkę, chyba że nie ma dla Ciebie znaczenia jak szybko zużyjesz fluid

Mademoiselle

Re: Jak nakladac podklad

podkład możesz nakładać jednorazowymi gąbkami sylikonowymi, również możesz nałożyć go na powieki jako bazę pod cienie ale na okolice pod oczami lepiej użyj korektora pod oczy rozświetlającego:)

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak nakladac podklad

Ja lubię gąbeczki, ale faktem jest, że szalenie szybko się zużywają, zwłaszcza, jak czesto się je myje...

Re: Jak nakladac podklad

Oglądam mistrzynię makijażu i ona zawsze nakłada podkład pędzlem, z czym się pierwszy raz zetknęłam. a jeśli chodzi o okolice oczu to koniecznie korektor rozświetlający:)

Piękno jest w każdej z nassanden

Re: Jak nakladac podklad

najlepiej wychodzi mi nakładanie pędzlem flat topem

Re: Jak nakladac podklad

Tak w ogole to mysle, ze zalezy od rodzaju podkladu, pedzlem to chyba te gesciejsze podklady sie naklada ? Ostatnio kupilam Shiseido i rozprowadzenie go na twarzy palcami to jakas masakra. Jest gesty a ja do tej pory uzywalam plynnych. Z tym ze ten Shiseido nie odpowiada mi pod zadnym wzgledem, ani wykonczenie, kolor tez nietrafiony tak ze musze go odsprzedac. Widzialam na youtube jak nakladaja ten podklad wlasnie takim pedzlem Flat Top, ciekawie to wyglada. Ale wciaz mam obawy czy rozprowadzajac podklad pedzlem nie za bardzo meczy sie skore twarzy, nie rozciaga sie jej ? Bo skora twarzy jednak jest delikatna w porownaniu z innymi czesciami ciala , czy te pedzle sa moze bardzo miekkie , jak to jest ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: