Jak nakladac podklad

  • 2010-09-27, o 21:42
  • 125
  • 49 740
  • 52
  • 72

Re: Jak nakladac podklad

Posłuchaj mnie kobieto, a właściwie przeczytaj
Pisałam za siebie o sobie, do nikogo nie zwracałam się ani podświadomie, ani personalnie.

Candy

No o to wlasnie chodzi, ze nie piszesz o "swoich paluchach" tylko "naszych paluchach" , gdybys napisala o swoich nie komentowalabym:

Jednak skóra się poci i przy aplikacji paluchami ten pot z naszych paluchów miesza się z podkładem i sprawia, że podkład nie jest tak trwały jakby mógł i nie łączy się tak z cerą jak powinien ( ale tego dowiedziałam się dużo później )

Candy

Mogę mieć paluchy, przeszczepy i co tylko sobie tam napiszesz. Chyba Cię to nie uraziło.
Źródła na które się powołujesz mi latają koło pióra Ja piszę o sobie i swoich obserwacjach doświadczeniach.
A skóra się poci cały czas ! ! ! Niestety, ale nie musisz tego wiedzieć.

Także...

PODSUMOWANIE :

Szanuj zdanie innych

Candy

Mam nadzieje, ze Ci ulzylo

Jedna prosba - tu na forum wszyscy mamy niki , ja mam nik megi bo chyba Ci to chyba umknelo

Re: Jak nakladac podklad

Ja kiedyś też używałam tylko rąk i nie zależało mi na pędzelkach ani na niczym innym...

Candy

To takie moje zdanie

Candy

Tego chyba też nie zauważyłaś

Nie komentuj jeśli Ci się nie podoba albo uszanuj czyjeś zdanie.

Pisząc " Naszych " zwracałam się ogólnikowo, nadal nie do Ciebie ! Tak jest czy tego chcesz czy nie
Ktokolwiek tego nie robi, to niestety podkład ma styczność ze skórą, porami, a przez nie wydziela się pot mimo iż Tobie może się wydawać, że go tam nie ma.

W skrócie ( o czym powinnaś wiedzieć ) co szkoła to teoria.

_________________________________________________________________________________________________

Ja nie będę się Tobie podporządkowywać i zmieniać zdania nie straszny mi Twój moderator.

Mam swoje zdanie Ty masz problem z uszanowaniem zdania innych. Bardzo nachalnie narzucasz swoje racje, poglądy.
Trzeba się z nimi zgadzać, bo inaczej atakujesz

Pissss babeczko

Re: Jak nakladac podklad

Ja kiedyś też używałam tylko rąk i nie zależało mi na pędzelkach ani na niczym innym...

Candy

To takie moje zdanie

Candy

Tego chyba też nie zauważyłaś

Nie komentuj jeśli Ci się nie podoba albo uszanuj czyjeś zdanie.

Pisząc " Naszych " zwracałam się ogólnikowo, nadal nie do Ciebie ! Tak jest czy tego chcesz czy nie
Ktokolwiek tego nie robi, to niestety podkład ma styczność ze skórą, porami, a przez nie wydziela się pot mimo iż Tobie może się wydawać, że go tam nie ma.

W skrócie ( o czym powinnaś wiedzieć ) co szkoła to teoria.

_________________________________________________________________________________________________

Ja nie będę się Tobie podporządkowywać i zmieniać zdania nie straszny mi Twój moderator.

Mam swoje zdanie Ty masz problem z uszanowaniem zdania innych. Bardzo nachalnie narzucasz swoje racje, poglądy.
Trzeba się z nimi zgadzać, bo inaczej atakujesz

Pissss babeczko

Nie narzucam Ci swojego zdania tylko bronie mojej metody czyli nakladania palcami, nie wiem gdzie tu widzisz atak?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak nakladac podklad

Ja natomiast, nie wiem gdzie TY zauważyłaś, że ja bronie komukolwiek nakładać podkład w taki czy inny sposób.

Re: Jak nakladac podklad

Candy, nigdzie nie napisalam ze zabraniasz komus .Piszesz, ze nakladanie podkladu palcami jest bee, palce sie poca itd... no wiec wychodzi na to ze ja jestem niechluja i nakladam podklad tymi spoconymi paluchami . Mam inne zdanie na ten temat, krem na twarz i wokol oczu tez naklada sie palcami i jakos nie slyszalam zeby kiedykolwiek ktos powiedzial, ze jest to niehigieniczne bo palce sie poca. A moze sie myle, moze krem naklada sie wacikiem?
Zabralam glos bo bronie metody, ktora ja stosuje. Uwazam ze nie jest gorsza niz nakladanie gabka czy pedzlem. Dlaczego ktos kto bedzie czytal ten watek ma byc przekonany, ze nakladanie podkladu palcami jest niehigieniczne? Staram sie obalic ta teorie podpierajac sie argumentami ( linki) natomiast nikomu nie narzucam czym ma nakladac bo jest mi to naprawde obojetne.

Re: Jak nakladac podklad

Ja podkład też nakładam palcami (tak na marginesie to wizażyści często modelkom też tak nakładają podkład i nie uważam żeby im jakieś bakterie czy brudy przenosili na twarz), pędzlem nie próbowałam nakładać, bo nie mam , a gąbką - szkoda mi podkładu; za dużo gąbka go wchłania..

Re: Jak nakladac podklad

Podkład tylko palcami. Tak jest chyba najwygodniej - przynajmniej dla mnie

Kompletne wyposażenie apteczki|Najmodniejsze akcesoria weselne

Re: Jak nakladac podklad

Zastanawia mnie jedna rzecz, jeśli ktoś pisze, że nakładanie podkładu palcami jest niehigieniczne itd to jak nakładają takie osoby krem do twarzy albo balsam do ciała , też pędzlem czy gąbką, żeby skóry nie "zabakteriować" ?

Re: Jak nakladac podklad

Ja maseczki, kremy aplikuje tez pedzlem. Ja zauwazylam duza zmiane po aplikacji pedzlem, ale w trwalosci podkladu. Nigdzie nie napisamal nic o higienie. Tylko o trwalosci, wygladzie itp. a jesli nie, to o to mi chodzilo. Jesli ktos aplikuje sobie palcami jego sprawa. Raczej swoim PH sobie krzywdy wielkiej nie zrobi.

Re: Jak nakladac podklad

Niektóre kosmetyczki (również i my same) mają więcej bakterii na pędzlach niż na samych palcach .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: