Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

  • 2021-01-18, o 21:48
  • 13
  • 1 130
  • 7
  • 10

Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

Jak mieć piękne, zdrowe włosy? 

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

Na pewno trzeba dobrać sobie odpowiednią pielęgnację, a to chyba jest najtrudniejsze.

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

grunt to dobre kosmetyki.. kiedys uzywalam jakis palmersow i innych takich tanich.. teraz wiem ze nie warto oszczedzac, kupuje kerastase

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

Każdym włosom odpowiadają inne kosmetyki, dlatego warto obserwować, co nam służy.

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

mi nic nie pomaga

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

grunt to dobre kosmetyki.. kiedys uzywalam jakis palmersow i innych takich tanich.. teraz wiem ze nie warto oszczedzac, kupuje kerastase

2022-04-11 11:42:03 autor doniczka

dosc duza i droga zmiana :P

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

trzeba też pamiętać o suplementach z biotyną i skrzypem 

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

Moim zdaniem jednym z ważniejszych elementów by mieć zdrowe i piękne włosy jest zadbanie o skórę głowy, gdyż jest ona dla włosów tak samo ważna jak gleba dla kwiatów. 

Dlatego przy moich przetłuszczajacych się włosów ale z suchą skórą głowy zaczęłam stosować specjalną nawilżającą Emulsję do skóry głowy z Emolium. Dodatkowo stosuję wcierki do włosów raz w tygodniu. Co kilka myć maskę do włosów. Myję włosy łagodnymi szamponami. Na końcówki daję serum. A przed suszeniem mgiełkę termoochronną. Trzymajcie kciuki by coś z tego było ;)  

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

Moim zdaniem jednym z ważniejszych elementów by mieć zdrowe i piękne włosy jest zadbanie o skórę głowy, gdyż jest ona dla włosów tak samo ważna jak gleba dla kwiatów. 

Dlatego przy moich przetłuszczajacych się włosów ale z suchą skórą głowy zaczęłam stosować specjalną nawilżającą Emulsję do skóry głowy z Emolium. Dodatkowo stosuję wcierki do włosów raz w tygodniu. Co kilka myć maskę do włosów. Myję włosy łagodnymi szamponami. Na końcówki daję serum. A przed suszeniem mgiełkę termoochronną. Trzymajcie kciuki by coś z tego było ;)  

2022-04-20 13:53:58 autor jagodach

Daj koniecznie znać, jak Ci się sprawdzi taka pielęgnacja. Trzymam kciuki :)

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

grunt to dobre kosmetyki.. kiedys uzywalam jakis palmersow i innych takich tanich.. teraz wiem ze nie warto oszczedzac, kupuje kerastase

2022-04-11 11:42:03 autor doniczka

dosc duza i droga zmiana :P

2022-04-18 22:43:30 autor starawiedzma

teoretycznie tak ale praktycznie kerastate jest bardziej wydajne i na dluzej starcza a poza tym na notino czesto jest na promocji

Re: Jak mieć piękne, zdrowe włosy?

no na promocji to jeszcze spoko a wydajnosc to pewnie zalezy tez od tego jak dlugie ma sie wlosy :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: