Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

  • 2017-02-15, o 18:10
  • 91
  • 31 591
  • 74
  • 79

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Używam płyn micelarny z Bielendy orazz żelu myjącego z LOREAL :)

Karolcia

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Nawilżający płyn micelarny z wodą termalną z eveline, dobrze oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę, także super. Jak macie skórę suchą to polecam wypróbować.

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Ja używam OCM, oczyszczanie olejami to super opcja, można bardzo dokładnie oczyścić skórę.

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

zmywam żelem micelarnym z be beauty

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Ja kupiłam niedawno w rossku płyn miceralny od Bielendy z seri Hydra Care i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Dobrze usuwa makijaż i delikatnie nawilża skórę. Jak mi się skończy to porównam z Rose Care bo moja koleżanka go używa i też chwali.

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

specjalna rekawiczka

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Rzeczywiście warto zacząć od płyny micelarnego, ja używam takiego z eveline, jest dobry i widzę, że wiele dziewczyn poleca te kosmetyki. Kolejny krokiem dla mnie jest oczyszczanie za pomocą szczoteczki do twarzy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

Tak samo jak większość - płyn micelarny. Choć czasem dobre mydło, ale takie serio dobre, z manufaktur a nie z drogerii typu rossman.

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

u mnie do mycia twarzy najbardziej sprawdza się mydło biały jesleń, pieknie domywa pozostałaości po makijażu jak i zmywa sebum z twarzy 

Re: Jak i czym zmyć podkład do twarzy ?

u mnie do mycia twarzy najbardziej sprawdza się mydło biały jesleń, pieknie domywa pozostałaości po makijażu jak i zmywa sebum z twarzy 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: