Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

  • 2011-09-14, o 18:50
  • 93
  • 41 968
  • 45
  • 55

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Cena niska nie jest ale efekt jest tego warty, na dentyste się mniej wydaje bo łatwiej utrzymać zęby w czystości, brak bólu szczęki, głowy. W niektórych gabinetach można koszt samego aparatu rozłożyć na "raty" + cena wizyty. Ja aparat będę polecać bo sama nosiłam (ponad rok już nie mam) i same plusy są, skutków ubocznych nie zauważyłam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Jak często chodziłaś na wizyty kontrolne? Moja siostra chodzi co miesiąc :)

Faktycznie w niektórych gabinetach można rozłożyć cenę na raty :))

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Na wizyty chodziłam co miesiąc czasami się przeciągało o tydzień, jeśli nam coś nie pasowało. Po zdjęiu aparatu byłam po miesiącu, po 3 m-cach i teraz co pół roku chodzę na wizyty kontrolne i właśnie niebawem muszę się umówić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

No to podobnie jak moja siostra.. ona dopiero za pół roku ściąga aparat ;) ale już jest zachwycona z efektów noszenia aparatu ;)

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

ja kiedys dawno dawno temu nosilam aparat na zęby i również jestem zadowolona z efektów

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Jeśli chcesz doprowadzic zęby do odpowiedniego wyglądu, to nie możesz oszczędzac na dentyście. Na sczęście nie sa to wydatki regularne tylko wystarczy, że raz się przyłożysz... W wielu gabinetach oferują system ratalny. W ten spsosób łatwiej jest wszystko uregulować. Jeśli chcesz moge ci polecić sprawdzony gabinei i dobry ortodonta Gliwice usunięto reklamę robią naprawdę solidnie i szybko...

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Stomatolog to podstawowa sprawa, ale można do niego chodzić tylko na przeglądy 2 razy do roku o ile nie zapominamy, że przedewszystkim zęby trzeba porządnie myć i to całe :) nie zapominać o tym że w miejscach gdzie one się stykają też trzeba domywać. Ja dostałam od mojego dentysty dwustronną szczoteczkę  PARO i odkąd zaczełam jej używać to zobaczyłam różnicę bo dopiero teraz  mam naprawdę umyte zęby.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

Jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojego uśmiechu albo co więcej wstydzi się swoich zębów zawsze polecam aparat ortodontyczny, uważam, że to świetna inwestycja w przyszłość. :)

mam diasteme.. przydałby się aparat i licówki..

Re: Jak doprowadzić zęby do odpowiedniego wygladu ?

przede wszystkim chodzic do dentysty i myc zęby minimum dwa razy dziennie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: