Jak dobrac konturowke ?

  • 2012-05-26, o 19:59
  • 48
  • 19 891
  • 24
  • 39

Re: Jak dobrac konturowke ?

ja nigdy nie używałam kontórówki ,hmm jakoś tak wyszło w sumie to z reguły używam matowych szminek i nie mam problemu z ich konturem na ustach.

Re: Jak dobrac konturowke ?

spróbuj użyć bezbarwnej ;)

Re: Jak dobrac konturowke ?

Oczywiście , że do koloru pomadki... wystarczy iść np. na stoisko GR i pomazać sobie nieco rękę (szminką i kredkami). Pomocna Pani ekspedientka na pewno poratuje i dobierze kolor.

Re: Jak dobrac konturowke ?

Mi pomogła babeczka w sklepie, ogladałam kilka, w koncu zdecydowałam się na połączenie dwóch kolorów z golden rose, dream lip lipsliner kolory 512 i 510.

 

Re: Jak dobrac konturowke ?

Ja czasem na całe usta nakładam konturówkę, na to szminkę. Zauważyłam, że trzyma się trochę dłużej

Re: Jak dobrac konturowke ?

Ja też często tak robię żeby wszystko trzymało się dłużej ;p

Re: Jak dobrac konturowke ?

słyszałam o tych z golden rose dobre opinie, sama zamierzam kupić ale jest tak dużo kolorów że nie mogłam się jeszcze zdecydować ;]

Re: Jak dobrac konturowke ?

Rzeczywiście Golden Rose ma  dużo dobrych kosmetyków, w tym fajne konturówki :)

Re: Jak dobrac konturowke ?

Ja mam kilka konturówek Golden Rose.. zazwyczaj maluje nimi całe usta i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Re: Jak dobrac konturowke ?

Niekoniecznie musi być identyczna jak kolor szminki. Generalnie jeśli konturówką pokryjemy całe usta, to nic się nie stanie, kiedy użyjemy szminki w innym odcieniu, bo nie będzie jej i tak widać :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: