Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

  • 2016-01-06, o 11:40
  • 150
  • 48 005
  • 105
  • 116

tylko kilka dni, potem zaczynają odprsyskiwać po trochu, mam niestety tłustą płytkę paznokcia i podobno to jest przyczyną

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

inka28 - a sama robisz? Może problem jest też z materiałami, których używasz? U mnie hybrydy Semila utrzymują się spokojnie przez trzy tygodnie, później już wiadomo, pojawiają się odrosty, więc warto wymienić. Ale i tak do trzech tygodni mam spokój z pazurkami :)

2-3 tygodnie

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

u mnie 2 tyg, potem jeszcze lekko piłuję i nanosze lakier w podobnym kolorze i jeszcze z tydzien ponoszę

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

ja dopiero mam zamiar wypróbować lakiery hybrydowe :)

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Z racji tego, że wolno rosną mi paznokcie mogę sobie pozwolić na 3 tygodniowy manicure hybrydowy. Czasem lubie sobie zaszaleć z paznokciami i wyróżniać się spośród tłumu więc wybieramy neonowe kolory. Kolor N02 z serii Neon z Makear jest dla mnie idealny !

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

2 tygodnie

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Z racji tego, że wolno rosną mi paznokcie mogę sobie pozwolić na 3 tygodniowy manicure hybrydowy. Czasem lubie sobie zaszaleć z paznokciami i wyróżniać się spośród tłumu więc wybieramy neonowe kolory. Kolor N02 z serii Neon z Makear jest dla mnie idealny !

2016-04-15 10:50:32 autor akaśka89

ale Ci dobrze, mi rosną jak głupie i mimo to że dobrze się trzymają muszę robić co ok 2 tygodnie bo odrosty nie wyglądają za dobrze. ps: Uwielbiam neony szczególnie wiosną :) Właśnie muszę kupić jakieś nowe kolorki może wypróbuję tego Makear, drogie one?gdzie je  kupujesz?

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

U mnie czasem i 3 tygodnie się utrzymują :)

Ale już mam wtedy taki widoczny odrost, że nigdy ponad 3 tygodnie nie wytrzymałam z nimi :)

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

U mnie bardzo krótko, rekord to tydzień. Później odchodzą płatami. I nie jest to wina mojej aplikacji bo robię też mamie i jej trzymają się do czasu gdy odrost zaczyna przeszkadzać. To samo z innymi którym robiłam. Widocznie wina płytki..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: