Jak często się depilować/golić ?

  • 2013-09-27, o 22:56
  • 116
  • 55 892
  • 72
  • 96

kiedy potrzebuje

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja muszę dość często, jeśli chodzi o depilator to co najmniej co pięć dni. Maszynką już po jednym dniu widać włosy... Zastanawiam się nad zabiegiem Epilfree, znajoma była i sobie chwali. A jako, że jestem blondynką, to laser odpada. 

Re: Jak często się depilować/golić ?

Spróbuj epilfree, fajna metoda, na początku jest spokój  na 4 tygodnie, potem coraz dłuzej, po serii zabiegów chodzi się już tylko na zabiegi przypominające. 

Re: Jak często się depilować/golić ?

Wtedy, kiedy jest potrzeba, czyli kiedy włoski troszkę odrosną i zaczynają być widoczne.

Jana

Re: Jak często się depilować/golić ?

Zimą co 3-4dni ;) Latem używam depilatora bo nie lubię codziennie golić :) Przez zimę, gdy często noszę rajstopy/jeansy to włoski jakby się "wycierają", jest ich mniej. Więc najlepiej teraz zacząć używać już depilatora... :)

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

Wtedy kiedy potrzebujesz
Zapraszam na mojego bloga - www.lulanka.com :)

Re: Jak często się depilować/golić ?

No ja uzywam kremu do depilacji ( Bielenda, vanity gladkie cialo) i w sumie nie zwracam uwagi jak czesto sie golę. Po prostu uzywam kremu kiedy wloski sie pojawią, ale sa troszke dluzsze- wtedy krem lepiej je łapie i skora jest mega gladka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja golę się z reguły wtedy kiedy uznam za stosowne, w zimie rzadziej, a w lato częściej jak chodzę w krótkich spodenkach czy spódniczkach. Myślę o depilacji laserowej na dłuższą metę, bo niestety od maszynki mam sporo podrażnień później...

Re: Jak często się depilować/golić ?

No ja uzywam kremu do depilacji ( Bielenda, vanity gladkie cialo) i w sumie nie zwracam uwagi jak czesto sie golę. Po prostu uzywam kremu kiedy wloski sie pojawią, ale sa troszke dluzsze- wtedy krem lepiej je łapie i skora jest mega gladka.

2016-03-31 19:09:54 autor candice86

Tym kremem depiluję łydki, pachy i przedramiona i u mnie wystarcza to tak na 5-6 dni.

Re: Jak często się depilować/golić ?

ja się goliłam co 3 dni ... masakra .. dlatego ja w końcu wybrałam się na depilacje laserową , zabieg nie jest taki straszny . Dzisiaj są lasery , które czytaja poziom melatoniny , w związkuz  czym wykluczone jest np poparzenie skóry . ja jestem brunetką więc u mnie szybko były efekty . Ale powtórzeń i tak było 4 . Dlatego ,ze wloski w kazdym mscu rosna inaczej . Jak narazie z efektów jestem bardzo zadowolona i mam święty spokój z goleniem itd . Szukajcie u siebie w mieście najlepszego gabinetu medycyny estetycznej > Ja mam swoja w Wa-wie . Klinikę Miracki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: