Jak chronić się przed słońcem

  • 2017-07-04, o 14:15
  • 15
  • 6 682
  • 12
  • 13

Jak chronić się przed słońcem

Hej, używam na codzień kremu z filtrem 50, jednak jak wiadomo krem z filtrem po paru godzinach schodzi, a na gotowy makijaż go nie dołożę. Co zrobić/czego używać aby mieć ochronę przez cały dzień? Myślałem nad bazą z maca, jednak jest ona droga i nie wiem czy zapewnia taką ochronę jak krem z filtrem (w końcu nakłada się jej o wiele mniej).

Re: Jak chronić się przed słońcem

wydaje mi się, że krem z filtrem plus na to makijaż to wystarczająca ochrona. podkład i inne kosmetyki także stanowią barierę przed słońcem i jeśli makijaż utrzymuje się cały dzień to myślę, że i ochrona...

Re: Jak chronić się przed słońcem

Dokladnie, porzadnie naloz krem 50+, wklep go w skore a potem naloz podklad na spokojnie. ewentualnie wymieszaj krem z baza jak uzywasz

Re: Jak chronić się przed słońcem

Wysoki krem z filtrem , plus jeśli podkład posiada w miarę wysoki filtr to moim zdaniem ochroni skórę przez cały dzień :)

K.K.

Re: Jak chronić się przed słońcem

Podkłady z filtrem SPF też są bardzo fajną opcją. 50 przy obecnych warunkach powinno być okej.

Re: Jak chronić się przed słońcem

Podkłady z filtrem SPF też są bardzo fajną opcją. 50 przy obecnych warunkach powinno być okej.

Re: Jak chronić się przed słońcem

wiadomo ze podtsawa to krem w filterm

Re: Jak chronić się przed słońcem

jakie sa podklady z filtrem? Polecacie cos konkretnego? nie musi byc 50 bo to na chlodniejsze dni, latem to wole bb :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak chronić się przed słońcem

ja sobie dokładam krem z filtrem w ciągu dnia. Oczywiście, jeśli nie mam makijażu

Re: Jak chronić się przed słońcem

Dokladnie, porzadnie naloz krem 50+, wklep go w skore a potem naloz podklad na spokojnie. ewentualnie wymieszaj krem z baza jak uzywasz

2017-07-04 22:52:25 autor Netzakupy

kup krem do twarzy z serii bikini on nadaje sie pod podkład ;) szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy

Re: Jak chronić się przed słońcem

Krem z filtrem 50+

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: