Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

  • 2017-10-03, o 19:08
  • 3
  • 3 477
  • 3
  • 4

Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

Re: Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

Może warto się wybrać na wizytę do specjalisty? Na pewno z swojej strony polecę pić dużo, dużo wody. Picie wody przynajmniej w moim przypadku miało bardzo duży wpływ na nawilżenie skóry :)
K.K.

Re: Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

Może akurat te kosmetyki, ktòrych używasz nie są odpowiednie dla Twojej skóry, mimo tego, że powinny nawilżać. Może masz skòrę odwodnioną. W moim przypadku tak było. Na pewno musisz też pic dużo płynów i nawadniać się od środka. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ja regularnie używam nawilżające środki, ale osoba ciągle się łuszczy. Dlaczego?

poza nawilżaniem trzeba też czasem użyć czegoś bardziej odżywczego. mi przesuszała się skóra na czole i pomógł krem półtłusty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: