JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

  • 2015-09-22, o 11:40
  • 43
  • 13 043
  • 24
  • 37

JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Cześć dziewczyny ,chciałam sie Was poradzić bo jeszcze nigdy nie uzywałam różu i nie wiem w jakim odcieniu będzie mi najlepiej ,mam włosy w kolorze miodowy blond ,jestem raczej blada ,mam niebieskie oczy i ogólnie jasną oprawe oczu, nie wiem również czy róż powinien być o wykończeniu matowym czy lepiej satynowym , mysle o zakupie tego z Catrice - Defining Blush - Róż do policzków i z tych kolorów mogłybyście mi pomóc wybrać odpowiedni dla mnie .dziękiii

 

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

kiedyś słyszałam, że aby dobrać kolor różu należy potrzeć opuszkami palców po różnych odcieniach i wybrać ten który najbardziej jest podobny do naszej skóry. ale nie wiem czy o jest dobry sposób...........

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

kiedyś słyszałam, że aby dobrać kolor różu należy potrzeć opuszkami palców po różnych odcieniach i wybrać ten który najbardziej jest podobny do naszej skóry. ale nie wiem czy o jest dobry sposób...........

2015-09-22 19:02:55 autor AgataR

Zły na pewno nie jest, bo chodzi o to, by kolor różu zlał się - w sensie dopasował do kolorytu naszej skóry. Z drugiej strony można też dobierać odcień na zasadzie kontrastu. Ja wolę jednak, by kolor różu korespondował z noim kolorytem cery i korespondował z nim, a nie kłócił się.

Ja dobieram fo tak, że patrzę na odcienie, które mi się podobają, a potem staram się wykombinować, który będzie najlepiej wkomponowywał się w makijaże, które noszę. I oczywiście, w któych czuję się najlepiej. Bo przecież o to chodzi, dziewczyny.  

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Jeśli jesteś blondynką to bezpieczniej wybrać pastelowe róże, które u większości wyglądają bardzo dobrze. W przypadku cer ciepłych lepiej wybrać odrobinę chłodniejszy odcień, bo zbyt ciepły może wyglądać wręcz pomarańczowo. I odwrotnie. Jeśli masz jakieś niedoskonałości, trądzik czy naczynka to unikaj róży z czerwonym tonem czyli wszelkie ceglaste, wiśniowe czy intensywne róże. Jeżeli chodzi o wykończenie to satynowe na pewno wygląda bardziej świeżo i naturalnie ale to już zależy od Ciebie co wolisz.

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

masz taki sam typ urody jak ja więc najlepszy będzie delikatny, lekko przygaszony róż, odrobinę wchodzący w brzoskiwinkę

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

ja nie używam różu ale może to mi sie niedługo odnieni i tez się zastanawiam czy lepszy jest o wykończeniu matowym czy satynowym.

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

kiedyś słyszałam, że aby dobrać kolor różu należy potrzeć opuszkami palców po różnych odcieniach i wybrać ten który najbardziej jest podobny do naszej skóry. ale nie wiem czy o jest dobry sposób...........

2015-09-22 19:02:55 autor AgataR

 

Tu bardziej chodziło o zasadę aby uszczypnąć się w policzek i jaki rumieniec nam się pojawi, to taki najlepszy będzie róż dla nas. Nie musi być intensywny, ważne aby był w podobnej tonacji

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Nie. Uszczypniecie w policzek to zupełnie inna metoda

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Najcześciej wybieram róże pasujące do całości makijażu. Ostatnio stawiam na jasny róż oraz w odcieniu brzoskwini. 

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Dobierz do pomadki albo ust

Re: JAKI ODCIEŃ RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Brzoskwiniowy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: