JAK?

  • 2016-01-20, o 15:42
  • 19
  • 4 771
  • 14
  • 14

JAK?

Jak skutecznie umyć pędzle, tak żeby się nie zniszczyły... znalazłam kiedyś jakiś sposób na internecie ale w momencie jego użycia oraz późniejszej próby makijażu musiałam wyrzucić moje pędzle...

Weni

Re: JAK?

 myje w szamponie dla dzieci , jak potem spłukuję  pod kranem trzymam pędzel włosiem w dół żeby łączenie trzonka ze skuwką nie zmoczyło się wodą , potem delikatnie dociskam ręcznikiem i kłade na blacie tak aby całe włosie wystawało

Re: JAK?

Ja myje szamponem Elseve z olejkami (pieknie sie domywają pedzle do podkładu) nastepnie plucze i zakladam osłonki na pedzle i zostawiam do wyschniecia

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: JAK?

Jak skutecznie umyć pędzle, tak żeby się nie zniszczyły... znalazłam kiedyś jakiś sposób na internecie ale w momencie jego użycia oraz późniejszej próby makijażu musiałam wyrzucić moje pędzle...

2016-01-20 15:42:53 autor weni02

 

a jaki to był sposób..?

Re: JAK?

Szampon dla dzieci 

Re: JAK?

Właśnie jak zepsułaś? Wpychałaś palce?

Re: JAK?

Szampon dla dzieci albo szare mydło 

Re: JAK?

Płynem do dezynfekcji pędzli 

Re: JAK?

moje pędzle w ogole się nie niszczą, myję je mydłem.

Re: JAK?

Jak skutecznie umyć pędzle, tak żeby się nie zniszczyły... znalazłam kiedyś jakiś sposób na internecie ale w momencie jego użycia oraz późniejszej próby makijażu musiałam wyrzucić moje pędzle...

2016-01-20 15:42:53 autor weni02

 

a jaki to był sposób..?
2016-01-20 22:39:45 autor AgataR

 

Mydło w płynie wymyć i spłukać... niestety później już w ogóle nie łapały niczego na siebie... nawet lateks ciężko było nakładać (myślałam, że skoro nie do makijażu to może tu się przydadzą) na szczęście były wtedy tylko 3

Weni

Re: JAK?

Szampon dla dzieci
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: