Inspiracje

  • 2012-01-09, o 21:13
  • 50
  • 15 847
  • 27
  • 42

Inspiracje

Witam Was wszystkich serdecznie!
Jestem bardzo ciekawa, skąd czerpiecie swoje inspiracje na ubiór, makijaże, pomalowanie paznokci, itp. Czy podążacie za modowymi hitami, czy może wynajdujecie je w swoim otoczeniu?
Może któraś z Was zechce się podzielić tą tajemnicą

Re: Inspiracje

To tak samo przychodzi:) np kupię sobie sukienkę i od razu myślę o to by pasowało albo to i gotowe. Albo mam skojarzenie że: o w podobnych strojach chodziła Marilyn Monroe albo ktośtam inny i kombinuję z podobnymi dodatkami. A co do kupna czegoś do ubrania jest tak że po części szukam tego co jest modne albo czegoś w podobie co maiała moja znajoma. A za zwyczaj jest tak że mam już coś upatrzonego co mi się podoba i szukam tego.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Inspiracje

A co z makijażami? Wzorami na paznokciach?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Inspiracje

inspiracje na wzory na paznokciach czerpię z...domu...kubki, narzuty, dodatki, dzbanuszki...to wszystko mnie inspiruje:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Inspiracje

Hihi znam to;) Był czas, że przestałam malować paznokcie, ale od jakiegoś czasu znów szaleję z wzorkami;) Także wynajduję je na firankach, ozdobionych kokardkach, miseczkach, itp itd.
Dziś nawet znalazłam kolejny;) Kwiatek na kształt stokrotki;) Był na metce moich nowych jeansów
Ostatnio znalazłam pomysł na wzorek w...czekoladzie ;P Były wytłaczane jakieś listki i orzechy, wycięłam wzór ze zdjęcia z opakowania i zachowałam do wglądu

Re: Inspiracje

Fajnie, że macie szerokie horyzonty A może wstawicie choćby odręcznie namalowane (na kartce) wzorki, które potem nanosicie na paznokcie?

Mademoiselle

Re: Inspiracje

Na dniach miałam "wizję" na malowanie;) A, że swoje paznokietki miałam pomalowane odżywką, to zrobiłam wzorki na sztucznych paznokciach. Jutro jak aparat mi nie zaszwankuje to zrobię zdjęcia

Re: Inspiracje

a ja mam od tygodnia czerwone żele ;p lajsnełam sobie, jak do TV jechałam, bo pewnie lakier zdążyłby mi dawno odprysnąc ;p i jak na razie nie musze malować (żele mam na swoich ;p)

Re: Inspiracje

hybrydowy czy typowy żel?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Inspiracje

Ja szukam takich inspiracji w internecie ale chetnie obejże jak ktoraś wystawi swoje rekodziela

Re: Inspiracje

Jest wiele ciekawych stronek, gdzie zamieszczane są najnowsze modowe stylizacje I nie muszą być to ciuchy od Prady. Bo na takie mnie niestety nie stać Lubię bardzo stronkę: szpargaly.pl Jak chcecie, to możecie zerknąć.
No i chętnie zajrzałabym także na inne strony, także podawajcie Wasze ulubione adresy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: