Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

  • 2018-04-28, o 22:38
  • 20
  • 6 789
  • 18
  • 21

Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Pytam z ciekawości : 

kkkkkk

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Tez jestem ciekawa

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Dokładnie nie pamiętam, ale na pewno więcej niż rok. Pewnie to zależy od kilku czynników - miejsca, wykształcenia i szczęścia. Praca nie była w wyuczonym zawodzie, a najbliższe mojego miejsca zamieszkania miasto, jest malutkie. 

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

W dzień ostatniej matury roznosiłam już CV (w sklepach w galeriach handlowych) i udało się znaleźć pierwszą pracę dorywczą. Mieszkam w dość dużym mieście, to na pewno pomogło.

Martyna G.

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Po maturze to dorywczo jakieś ulotki roznosiłam, więc szukania pracy raczej nie było, a po studiach... Trudno powiedzieć, bo w trakcie studiów już pracowałam, zmieniłam pracę z pół roku po obronie na taką na pełny etat ;) 

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

mi udało praktycznie od razu

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Zależy jaka praca i gdzie. Ja po szkole poszłam od razu na studia i na II roku zaczęłam się rozgladać żey dorobić na własne potrzeby. Nie było atwo ale udało się w miarę szybko :) Szukałam wśród znajomych. Kolejne prace już zawsze dostawałam z ogłoszeń.

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Pracy szukałam ok. 2 miesięcy.

Blodka

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Praktycznie od razu miałam pracę dzięki starszej koleżance. Najpierw weekendowa w pobliżu miejsca zamieszkania, po trzech miesiącach przeprowadziłam się do większego miasta i inna znajoma pomogła

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

Mniej więcej po roku znalazłam pracę. W międzyczasie odbyłam dwa staże ;) 

Re: Ile zajęło ci szukanie pracy po skończeniu szkoły?

tydzień

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: