Idealne brwi, co i jak..?

  • 2015-02-20, o 14:48
  • 81
  • 26 837
  • 43
  • 53

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Tak i przede wszystkim podczas malowania ich cieniem bądź kredką nie trzeba się zbytnio martwić kształtem, bo później można to ładnie wyczyścić korektorem :)

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Jakim korektorem najlepiej podkreślić? W płynie a może kamuflażem? ;)

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Według mnie to bez znaczenia. Ja i tak zawsze używam do roztarcia pędzelka. :) W sumie biorę jakikolwiek korektor mam pod ręką, byle był dość kryjący.

Re: Idealne brwi, co i jak..?

albo też można użyć kredki cielistej, nawet tej samej którą używaci na linii wodnej 

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Jest też kredka z Catrice do podkreślania linii brwi, nigdy nie miałam ale też może się sprawdzić

Re: Idealne brwi, co i jak..?

jakiś czas temu weszly na rynek  konturówki/pomady do brwi z Inglota ,podobno jakością sa podobne do tych z Anastasia Beverly Hills wiec samo mówi za siebie ,12 kolorów do wyboru i cena przystępna bo za 2g 37 zł ,uważam że lepsze jest mniejsze opakowanie bo na pewno zuzyjemy produkt przed datą ważności a nie tak jak w przypadku Aqua brow .podsumowując na pewno zaopatrze się w ten produkt ,tym bardziej że juz wypatrzylam dla siebie kolorek . jeśli ktoś chce dobrac sobie kolor polecam wejsc na stronke  Maxineczki bo na stronce z Inglota te kolory nie do końca sa zgodne z rzeczywistością.

Re: Idealne brwi, co i jak..?

jakiś czas temu weszly na rynek  konturówki/pomady do brwi z Inglota ,podobno jakością sa podobne do tych z Anastasia Beverly Hills wiec samo mówi za siebie ,12 kolorów do wyboru i cena przystępna bo za 2g 37 zł ,uważam że lepsze jest mniejsze opakowanie bo na pewno zuzyjemy produkt przed datą ważności a nie tak jak w przypadku Aqua brow .podsumowując na pewno zaopatrze się w ten produkt ,tym bardziej że juz wypatrzylam dla siebie kolorek . jeśli ktoś chce dobrac sobie kolor polecam wejsc na stronke  Maxineczki bo na stronce z Inglota te kolory nie do końca sa zgodne z rzeczywistością.

2015-07-24 13:06:46 autor monika212121

 

Ja mam tą konturówkę do brwi z Inglota w odcieniu 19 i powiem szczerze, że żadnen produkt nie da takiego efektu jak właśnie taka pomada, wcześniej używałam kredek, cieni, pudru dobrwi z Golden Rose - owszem efekt był ok jednak ta konturówka skradła moje serce. Jest świetnie napigmentowana dosłownie troszeczkę wystarczy, żeby sobie  zrobić ładnie brwi, jest trwała ma duzo odcieni ( ja polecam przejść się do Inglota i na własne oczy (czy też brwi) dobrać sobie odcień :) zobaczyć czy nie jest za chłodny czy nie za ciepły. Cena adekwatna do jakości.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealne brwi, co i jak..?

A jeśli chodzi o regulację? Próbowałyście metody nitkowania?

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Mimo ze nie mam idealnych brwi to codziennie podkreslam je pudrem z firmy Collection (Work The Brow - Eyebrow Kit) - tanie a dobre! Uwazam ze malowanie brwi pudrami daje bardziej naturalny efekt niz kredki bo mamy nad pudrem kontrole i same wybieramy ile produktu naniesiemy na nasze brwi. :)

Re: Idealne brwi, co i jak..?

ja kredek do brwi to wogóle nie lubie. dużo bardziej wole cienie i farbki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: