INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

  • 2015-11-10, o 12:18
  • 89
  • 30 066
  • 60
  • 70

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

niestety kupiłam, ale jakąś zastępczą gumkę i nie sprawdziła się a oryginalnej nie miałam

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

Gumki są super! Nigdy już nie zrezygnuję z nich (h) aczkolwiek zauważyłam, że kiedy miałam zniszczone włosy lepiej trzymały się na włosach, teraz dosyć często mi zjeżdżają ale wystarczy mocniej zawiązać i jest ok :) 

K.K.

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

Gumki są super! Nigdy już nie zrezygnuję z nich (h) aczkolwiek zauważyłam, że kiedy miałam zniszczone włosy lepiej trzymały się na włosach, teraz dosyć często mi zjeżdżają ale wystarczy mocniej zawiązać i jest ok :) 

2016-11-12 00:42:37 autor Amante

 

Mi trzymają się super:)

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

zdecydowanie najlepsza jaka mialam :))

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

Jak dla mnie warte. :) Na moich włosach wszystko zjeżdżało, a te się mega trzymają ;) 

MadzikG

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

kupiłam dwie - nie oryginały, czarne w rossmannie - mam gęste włosy także w ciągu dnia trochę opada. Co ważne dosłownie ciągnę ją jedną ręką, nie przytrzymując drugą jak to przy zwykłych gumkach jak się włosy plączą i nic nie boli a co najważniejsze ani jednego włoska na gumce - gdzie na zwykłej zawsze 3-4 włosy...

Co dla mnie też jest ważne nie ściska włosów - jak mam wyprostowane i np na chwilę muszę związać bo np robię obiad, cokolwoek w domu to nie mam poźniej jak rozpuszcze odgniecenia takie załamania na włosach jak po zwykłej gumce.

Trochę się rozciąga ale jak chwilę poleży wraca do normy....

Także myślę, że oryginał będzie tylko lepszy:)

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

Mnie zbytnio nie podchodzi

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

mam ja od 2 miesiecy i teraz nie wyobrazam sobie ze moglabym wrocic do normalne, wlosy wgl nie wypadaja:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

mam ja od 2 miesiecy i teraz nie wyobrazam sobie ze moglabym wrocic do normalne, wlosy wgl nie wypadaja:)

2016-12-13 11:18:33 autor Yngv

Zgadzam się:) tez sobie nie wyorbazam wrócić do normalnych 

Re: INVISIBOBBLE - gumka do włosów warta zakupu ?

Jak dla mnie warte. :) Na moich włosach wszystko zjeżdżało, a te się mega trzymają ;) 

2016-11-23 17:57:59 autor madzikowelove

 

U mnie tak samo:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: