Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

  • 2015-12-30, o 20:25
  • 103
  • 34 030
  • 64
  • 76

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Hej. Czy henną można uzyskać efekt brwi pomalowanych cieniami ?

2015-12-30 20:25:50 autor jgolinska

Z mojego doświadczenia brwi pomalowane cieniami wyglądają naturalniej niż henna brwi.

2020-12-03 13:14:23 autor wappa

 

Myślę, że wszystko zależy od wykonania henny i naszych naturalnych włosków.

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Ja robię sobie sama hennę i regulację brwi w domu. Kiedy mam henne zdecydowanie mniej czasu zajmuje mi ich malowanie. Jestem tego zdania że lepiej poświęcić trochę więcej czasu jednego dniana wykonanie henny, a drugiego chwilę mniej na malowanie ich. :)

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Tylko cienie

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Ja używam pomady

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Henna daje spokój na jakiś czas i to jest fajne, niemniej chyba lepiej kredkami malować, lub cieniami, gdy często się robi blokadę brwi :)

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Jakoś wolę malowac bo ta henna najczesciej do dostania w sklepach ma kiepski, syfny skład i może robić uczulenia

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Henna jest fajna, niestety ja z ciemnymi brwiami wyglądam jak wkurzona :) używam kredki, bo dobrze wyglądają ciemne brwi tylko na pełnym makijażu :)

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Henna jest fajna, niestety ja z ciemnymi brwiami wyglądam jak wkurzona :) używam kredki, bo dobrze wyglądają ciemne brwi tylko na pełnym makijażu :)
2021-08-29 10:08:56 autor yumimadoka

Zbyt ciemne brwi nie każdemu pasują. Powinny być jaśniejsze od naszych włosów ;)

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Brwi to raczej o 2 odcienie ciemniejsze od włosów powinny być, ale teraz weszła moda na utlenione brwi, rzadko jeszcze coś takiego widzę, ale już mi się nie podoba :D

Re: Henna brwi czy lepiej codziennie malować je cieniami ???

Hennę miałam kilka razy ale na co dzień wolę jednak stosować cień xD 

 

Co do koloru brwi to najbardziej mnie zadziwia, jak kobieta - blondynka ma zrobione brwi (albo pofarbowane na jasno włosy) w kolorze bardzo mocnego brązu a wręcz czerni. Widziałam to już bardzo często ale nadal mnie zastanawia czym takie dziewczyny się kierują xD 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: