Hakuro vs Kavai

  • 2016-02-07, o 09:47
  • 27
  • 6 716
  • 24
  • 8

Hakuro vs Kavai

Zastanawiam się nad zakupem nowych pędzli do bronzera (chodzi głównie o precyzyjne konturowanie) i różu. Zauważyłam, że obie firmy proponują podobne pędzle, np:

Hakuro H24 - Kavai 48

Interesuje mnie używanie skośnego do różu. Może któraś z Was miała pędzle tych obu firm i mogłaby je porównać? Jeśli któraś z Was używa innych pędzli Kavai do bronzera lub różu, również byłabym wdzięczna o pozostawienie numerku i krótkiej opinii. :)

Co do konturowania zastanawiałam się nad H13, H14 i H15. Wiem, że były wątki na temat "który pędzel lepszy do różu/bronzera", jednak zazwyczaj wszyscy zostawiają numerek, który im odpowiada, a nie tłumaczą dlaczego. Nie mam wymagań co do kształtu, ale chciałabym, by pędzel do bronzera nakładał go precyzyjnie i nie był ani za duży, ani za mały i dość miękki - który z tych 3 podanych byłby najlepszy? A może lepszy będzie ten skośny do konturowania? No i może do różu H14 jest lepszy od tego skośnego?

Re: Hakuro vs Kavai

Do bronzera lubię skośne pędzle. Fajny jest ten skośny syntetyczny z Kavai. Z tej firmy jeszcze zaden pędzel się nie odkształcił jeśli chdzi o włosie. MAją też pędzel z włosia naturalnego. 

Re: Hakuro vs Kavai

Zdecydowanie odradzam h13 (włosie wypada) . Ja mam h14 i dla mnie jest idealny do bronzera (h15 jest troche mniejszy) , do różu używam najczęściej h24. Nie ma przeszkód by używać ich odwrotnie. Wszystko zależy od upodobań. Musiałbyś przetestować i sprawdzić co Ci bardziej idpowiada. Kavai jeszcze nie mam (ale w tym roku to się zmieni) :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Hakuro vs Kavai

mam wszystkie te pędzle które wymieniłaś zarówno z Hakuro jak i Kavai oprócz h 13( dla mnie ten pedzel to totalny niewypał bo podobno strasznie drapie i sie rozczapierza),napisze tak,do różu zdecydowanie polecam skośny h 24,pedzle typu h 13 ,h14 czy h 15 nie nadają się moim zdaniem do rózu , jesli chodzi o podobieństwo pędzla kavai 48 z hakuro 24 to mam wrażenie ze hakuro jest troszeczke delikatniejszy i jest bardziej puszysty ,rozczapierzony ale moim zdaniem to jest jego zaletą bo przy nakładaniu różu czy bronzera daje on ladny efekt , jesli chodzi o mój ulubiony pędzel do różu to polecam hakuro 24 , do bronzera hakuro 14 a do rozświetlacza hakuro 22.

Re: Hakuro vs Kavai

Mam tylko z Hakuro

Re: Hakuro vs Kavai

Jakieś propozycje/podpowiedzi? (wasntme)

Re: Hakuro vs Kavai

Hakuro 

Re: Hakuro vs Kavai

Ma ktoś jakiś pomysł? :)

Re: Hakuro vs Kavai

hakuro są lepsze

Re: Hakuro vs Kavai

mam wszystkie te pędzle które wymieniłaś zarówno z Hakuro jak i Kavai oprócz h 13( dla mnie ten pedzel to totalny niewypał bo podobno strasznie drapie i sie rozczapierza),napisze tak,do różu zdecydowanie polecam skośny h 24,pedzle typu h 13 ,h14 czy h 15 nie nadają się moim zdaniem do rózu , jesli chodzi o podobieństwo pędzla kavai 48 z hakuro 24 to mam wrażenie ze hakuro jest troszeczke delikatniejszy i jest bardziej puszysty ,rozczapierzony ale moim zdaniem to jest jego zaletą bo przy nakładaniu różu czy bronzera daje on ladny efekt , jesli chodzi o mój ulubiony pędzel do różu to polecam hakuro 24 , do bronzera hakuro 14 a do rozświetlacza hakuro 22.

2016-02-07 14:12:56 autor monika212121
Zdecydowanie odradzam h13 (włosie wypada) . Ja mam h14 i dla mnie jest idealny do bronzera (h15 jest troche mniejszy) , do różu używam najczęściej h24. Nie ma przeszkód by używać ich odwrotnie. Wszystko zależy od upodobań. Musiałbyś przetestować i sprawdzić co Ci bardziej idpowiada. Kavai jeszcze nie mam (ale w tym roku to się zmieni) :)
2016-02-07 12:03:44 autorAgataR

Do bronzera lubię skośne pędzle. Fajny jest ten skośny syntetyczny z Kavai. Z tej firmy jeszcze zaden pędzel się nie odkształcił jeśli chdzi o włosie. MAją też pędzel z włosia naturalnego. 

2016-02-07 11:37:51 autorperla

 

Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny!

Re: Hakuro vs Kavai

hakuro

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: