HairPharma- preparaty

  • 2016-05-09, o 21:31
  • 9
  • 6 847
  • 9
  • 6

HairPharma- preparaty

Cześć :) Postanowilam zalozyc watek, bo moze jestescie w stanie mi pomóc :) Od jakiegos czasu zmagam sie z łojotokiem skóry glowy. Uzylam naprawde wielu preparatow, ale bez efektow. Przekopalam mase watkow na roznych forach w poszukiwaniu czegos, co pomoze zwalczyc moj uporczywy problem :( Przypadkowo natknelam sie na strone producenta Hair Pharma- maja w ofercie specjalistyczne produkty do wlosow i do skory glowy. Myslicie, ze jest to skuteczne? Przyznaje, ze drogeryjne produkty niewiele mi pomogly, tylko wydalam kase niepotrzebnie. To samo z preparatami aptecznymi :/ Co sadzicie??

Re: HairPharma- preparaty

Sadze, ze to dobry pomysl. Prawda jest taka, ze w drogeriach jest pelno produktow, ktore niewiele pomagaja wlosom czy skorze glowy. A wlasnie malo jest na rynku preparatow, ktore naprawde potrafia usunac lupiez czy wlasnie łojotok. A trychologiczne produkty sa wlansie specjalistycznym produktami :) o hair pharmie nie slyszalam. Maja jakas strone, sklep internetowy? maja produkty na zageszczenie wlosw?

Re: HairPharma- preparaty

Hair Pharma ma baaardzo szeroki asortyment- maja produkty na chyba praktycznie kazdy problem z wlosami czy skóra glowy :)

@candice86- tak, maja tez cos na zageszczenie, hamowanie wypadania wlosow. Zajrzyj po prostu na ich stronę www.hairpharma.pl tam masz wszystko dokladnie przedstawione- strona jest bardzo przejrzysta, opisy sa dokladne, wiec na pewno znajdziesz cos dla siebie :) A jesli masz jakies watpliwosci to pewnie mozesz napisac do nich maila i Ci pomogą :) ja juz od dluzszego czasu zaopatruje sie u nich :) wszystkie drogeryjne kosmetyki juz dawno poszly w odstawkę, a po wlosach widze, ze byla to dobra decyzja :)

Re: HairPharma- preparaty

hejka, tez szukam czegos konkretnego do pielegnacji wlosow. jakis szampon i odzywka, ktora nawilzy i wzmocni wlosy, czy cos? ta hair pharma to gdzie jest? nie slyszalam o tym nigdy |-) co od nich polecicie??

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: HairPharma- preparaty

camilla- post wyzej podalam adres ich strony, tam masz wyszczegolnione wszystkie dane, by zamowic produkty. no i masz szczegolowo opisane produkty, ktore maja w swojej ofercie :) powodzenia w wyborze :)

Re: HairPharma- preparaty

niestety nie znam ich:(

Re: HairPharma- preparaty

Chętnie bym je wypróbowała:)))

Re: HairPharma- preparaty

A w drugą stronę też dobre mają produkty? W sensie gdy skóra na głowie po myciu  jest potwornie sucha?? :(

Re: HairPharma- preparaty

Nie stosowałam, ale wydają sie byc interesujące 

Re: HairPharma- preparaty

nie znam tej firmy, ale może na coś się skusze czytając tutaj opinie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: