HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

  • 2015-08-09, o 10:31
  • 48
  • 20 490
  • 29
  • 36

HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Jestem ciekawa czy któraś z was miałą ten rozświetlacz i może coś więcej o nim powiedzieć?

Puder ma kilka odcieni i zastanawiam się, czy którys nadawałby się na odpowiednik Mary-Lou? 

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Nie widziałam wczęsniej tego rozświetlacza ale ma bardzo fajne odcienie, muszę się mu przyjrzeć bliżej :)

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

jeszcze nigdy nie miałam nic z tej firmy ,wiec nawet nie wiem jakie są jakościowo te kosmetyki ,a bardzo podobny kolor do Mary lou ma ten rozświetlacz z Lovely highlighter wersja gold.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Kosmetyki Kobo są produkowane przez firmę Hean, więc myślę, że ich jakość jest podobna. 

 

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Ten rozświetlacz z lovely jest już praktycznie niosiągalny, wszystkie rossmany chyba zlatałam w moim mieście i nic. Na stronie też jest niedostępny, więc..... :( A hean ma faktycznie przepiękne odcienie. 

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Jeśli nie chcesz przepłacać, to wyprobuj rozświetlacz z Lovely, ale werca gold, nie silver. On kosztuje chyba koło 11zł w rossmanie.

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Może być dobry ;)

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

z lovely jest bardzo fajny i tani a pigmentacja super

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

Jeśli nie chcesz przepłacać, to wyprobuj rozświetlacz z Lovely, ale werca gold, nie silver. On kosztuje chyba koło 11zł w rossmanie.

2015-08-10 10:25:06 autor Gorzka13

Tańszy jest, w okolicach 9 złotych. Ale fakt, dla niebladej karnacji sprawdza się świetnie. Dla bladziochów silver bardziej pasuje do cery. :)

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

jestem wielką fanką, efekt bardzo naturalny

Re: HEAN - GLAM HIGHLIGHTER POWDER - Wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy i ciała

z lovely jest bardzo fajny i tani a pigmentacja super

2015-08-17 12:31:05 autor karolina1005

 

też go mam. Fajnie że można kupic dobre produkty za kilka złotych
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: