Góry!

  • 2012-05-04, o 16:14
  • 52
  • 16 117
  • 24
  • 40

Góry!

Hej! Moją pasją są góry! Uwielbiam chodzić na wycieczki a wy lubicie góry, czy może jednak lepsze jezioro bądź plaża ?

Re: Góry!

Plaża.

Re: Góry!

ja tam wolę góry! .. ale nie zaprzeczę plaża też jest świetna

Re: Góry!

chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z mojej ostatniej wycieczki w góry.. może Was to zainteresuje i same wybierzecie się w góry! Ja na swojej wycieczce byłam na Babiej Górze .. naprawdę polecam to miejsce, a w dodatku trafiłam na świetną pogodę (bardzo ciepło i śnieg).. Śnieg, śnieg a wszyscy w spodenkach
Naprawdę czasem można wiele przeżyć w górach!

Re: Góry!

chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z mojej ostatniej wycieczki w góry.. może Was to zainteresuje i same wybierzecie się w góry! Ja na swojej wycieczce byłam na Babiej Górze .. naprawdę polecam to miejsce, a w dodatku trafiłam na świetną pogodę (bardzo ciepło i śnieg).. Śnieg, śnieg a wszyscy w spodenkach
Naprawdę czasem można wiele przeżyć w górach!

KamiluŚkaa

Piękne są te góry, ale dla takiego lenia jak ja to takie troszkę wyzwanie, wolę się opalać i leniuchować nad morzem


Re: Góry!

ja też tak myślałam ale do czasu, kiedy pierwszy raz wybraliśmy się w góry! Od tamtej pory kocham góry i nie ma takiego roku w którym nie byłabym przynajmniej 5 razy w górach! .. może to już nałóg (?) ;D

Re: Góry!

Gory sa piekne a moi chlopcy jeszcze ich nie widzieli bo jezdzimy zawsze nad morze.Tak sie zlozylo poniewaz jestem wlasnie z nad morza. Ale obiecalam sobie, ze koniecznie musze im pokazac nasze piekne polskie gory, no na pewno w pierwszej kolejnosci Tatry i Zakopane. Sama z checia odwiedzilabym Bieszczady, gdzie spedzilam w dziecinstwie sporo czasu u rodziny.... snieg, narty, kulig, konie, ognisko.... to bylo cudowne !

Re: Góry!

Gory sa piekne a moi chlopcy jeszcze ich nie widzieli bo jezdzimy zawsze nad morze.Tak sie zlozylo poniewaz jestem wlasnie z nad morza. Ale obiecalam sobie, ze koniecznie musze im pokazac nasze piekne polskie gory, no na pewno w pierwszej kolejnosci Tatry i Zakopane. Sama z checia odwiedzilabym Bieszczady, gdzie spedzilam w dziecinstwie sporo czasu u rodziny.... snieg, narty, kulig, konie, ognisko.... to bylo cudowne !

megi1828

Ja osobiście polecam.. Babią Górę, Kasprowy Wierch, Giewont, Rysy, Trzy Korony

Re: Góry!

Plaża nie - dla mnie za tłoczno
Góry nie - nie lubię kilku godzinnych wędrówek

Za to polecam kajaki i spływy:D

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Góry!

Plaża nie - dla mnie za tłoczno
Góry nie - nie lubię kilku godzinnych wędrówek

Za to polecam kajaki i spływy:D

czaswrocicnaziemie

Kajaki i spływy także kocham!

Re: Góry!

Na plazy to ja moge godzinami lezec. Moje ulubione miejsce to Chalupy, niestety nawet tam juz sie tloczno zrobilo a kiedys wystarczylo przejsc kawalek w bok i jak na bezludnej wyspie . Drugie fajne miejsce to Dębki, biwakowalismy cale wakacje a teraz tez pewnie koc przy kocu .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: