Godne polecenia książki

  • 2016-01-17, o 13:38
  • 42
  • 13 475
  • 33
  • 35

Re: Godne polecenia książki

kryminaly

Re: Godne polecenia książki

Ostatnio czytałam książkę ,,Pierwszy dzień" (autor: Mark Levy) i bardzo mi się podobała. To połączenie kryminału, romansu i książki przygodowej. Jest też druga część pt. ,,Pierwsza noc".

Jana

Re: Godne polecenia książki

polecam wszystkie książki Wiśniewskiego, naprawde wspaniały autor :)

Re: Godne polecenia książki

wszystkie książki Wiśniewskiego i Adamczyka :)

Re: Godne polecenia książki

Oskar i Pani Róża albo Mały Książę. 2 pozycje pewnie wszystkim znane, krótkie ale dużo mówiące człowiekowi ;)

2016-01-18 19:32:44 autor weni02

O tak. :)

Re: Godne polecenia książki

Ja lubicie kryminały to warto sięgnąć po książki Remigiusza Mroza np. "Nieodnaleziona". Ja korzystam z okazji, że teraz w uk można kupić polską literaturę online i to w niskich cenach, także kupuję dosyć dużo książek. W księgarni rewolucja maja bardzo duży wybór, sprzedają też gry planszowe, które uważam za doskonałą weekendową rozrywkę :) 

Re: Godne polecenia książki

Przeczytajcie sobie cokolwiek Jakuba Małeckiego. Ostatnia jego książka "rdza" jest niesamowita :)

Re: Godne polecenia książki

A ja lubie sagi, gdzie jest dużo wątków, jakieś rodiznne uwikłania, przygody, historie. Nieraz takie sagi maja po wiele tomów więc jest co czytać na długi czas :)

Re: Godne polecenia książki

Tylko kryminały czytam, na pewno mogę polecić Remigiusza Mroza - zwłaszcza serie z Chyłką i komisarzem Forstem. Ostatnio odkryłam też dwóch autorów - Sebastian Fitzek i Simon Beckett. Ich książki pochłonęłam w kilka wieczorów, nie można się oderwać :) 

Re: Godne polecenia książki

książki Sparksa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: