Głodówka

  • 2013-03-05, o 08:47
  • 64
  • 28 226
  • 37
  • 60

ja kiedys takze słyszalam ze głodówka raz na tydzien jest dobra, jednak sama nie zdecydowalam sie na takie rozwiązanie

Re: Głodówka

Głodówka to najgorsza metoda, naprawdę, trzeba po prostu zmienić dietę i styl życia :)

Re: Głodówka

Aby pozbyć się 1 kg tłuszczu, musimy spalić 7000 kalorii. Jeśli dziennie potrzebujemy 2000, to aby zrzucić 1 kg trzeba się głodzić 3,5 dnia. W tydzień wychodzi 2kg. Organizm szybko zmniejszy zapotrzebowanie na energię i tak naprawdę nie zrzucimy nawet 2 kg na tydzień. Po zakończeniu takiej głodówki organizm szybko nadrobi straty.

 

Żucie gumy jest jedną z najgorszych rzeczy przy głodówce – zaczyna produkować się sok żołądkowy, bo przecież zaraz porcja jedzenie ma trafić do żołądka. Nie trafia i przez nadmiar kwasu można nabawić się wrzodów!

uważam że głodówka to nienajgorszy pomysł. myślę że raz na 3 miesiące czy pół roku jest nawet wskazana tylko na to potrzeba zaangażowania i cierpliwości bo jednego dnia pijesz np. wodę z cytryn, soki; drugiego dnia zupy kremy i trzeciego i tak dalej coraz więcej i więcej aż powróci się do normalności.. dużo pracy z tym ;D

Re: Głodówka

zdecydowanie nie polecam głodówki

Re: Głodówka

głodówka nie pomoze Ci w walce z kilogramami...

Re: Głodówka

Podobno takie trzy dni głodówki są dobre dla organizmu, żeby go oczyścić z toksyn. Nie wiem, nigdy się nie podjęłam, bo to nie dla mnie.

Re: Głodówka

zdecydowanie nie polecam głodówki

2015-08-12 22:21:14 autor karolina1005

ja również. lepiej zmienić dietę i więcej się ruszać ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

głodówka nigdy nie jest zdrowa! tak samo jak diety sokowe itp. Jak ktoś chce "odtruć" organizm to tylko po konsultacji u dobrego lekarza i po serii badań

Re: Głodówka

Głodówka to w sumie pierwszy krok do wyhodowania sobie jeszcze większego efektu Jojo niz przed nią. :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: