Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

Gdzie studiować kosmetologię? zastanawiacie się na wyborem?

  • Temat zamknięty
  • 2011-07-15, o 12:53
  • 2
  • 4 065
  • 3
  • 3

Gdzie studiować kosmetologię? zastanawiacie się na wyborem?

Chcecie studiować kosmetologię i zastanawiacie się na jaką uczelnię wybrać? Przed tak ważnym wyborem lepiej dokładnie się rozeznać w ofertach uczelni. W wyborze mogą Wam pomóc dni otwarte w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Które odbędą się 27 sierpnia, 10 i 24 września. Będziecie tam mogły obejrzeć laboratoria i gabinety w których przeprowadzane są zajęcia

Re: Gdzie studiować kosmetologię? zastanawiacie się na wybor

W tym roku zdaję maturę i od października wybieram się na kosmetologię w WSF im A. Czamary we Wrocławiu (studia dzienne). Czy ktoś może też się tam wybiera albo już studiuje?

Re: Gdzie studiować kosmetologię? zastanawiacie się na wybor

Poniewaz taki watek juz istnieje ten zamykam.

Link:

studia-kosmetologia-wiza-t312.html