Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

  • 2016-01-16, o 10:44
  • 32
  • 11 337
  • 18
  • 25

Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Bardzo prosze o rade. Nadchodzi wiosna, a ja nie mam szpilek. Chodzi mi o cos wygodnego i niedrogiego abym nie ubierała ich od wielkiego dzwonu,

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

trzeba pochodzić po sklepach , jeśli chcesz sprawdzić czy wygodne to nie widze innej opcji jak iść osobiscie do sklepu i przymierzyć na nogę , tylko wtedy naprawde ocenisz czy są wygodne i czy nic Cie nie upija czy tez uciska , każdy ma inną nogę , różne szerokości podbicia i dla jednej osoby buty moga wydawać się fajne dla drugiej juz nie.

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

w zarze

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

trzeba pochodzić po sklepach , jeśli chcesz sprawdzić czy wygodne to nie widze innej opcji jak iść osobiscie do sklepu i przymierzyć na nogę , tylko wtedy naprawde ocenisz czy są wygodne i czy nic Cie nie upija czy tez uciska , każdy ma inną nogę , różne szerokości podbicia i dla jednej osoby buty moga wydawać się fajne dla drugiej juz nie.

2016-01-16 13:15:33 autor monika212121

w sumie racja bo przez internet to nie da sie tak ocenic

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

w zarze

2016-01-16 13:16:11 autor zuzkarebel

własnie nie ma tego sklepu w moim miejscu. mam 120 km do najblizszego sklepu zary

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Skorkowe kup

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

trzeba pochodzić po sklepach , jeśli chcesz sprawdzić czy wygodne to nie widze innej opcji jak iść osobiscie do sklepu i przymierzyć na nogę , tylko wtedy naprawde ocenisz czy są wygodne i czy nic Cie nie upija czy tez uciska , każdy ma inną nogę , różne szerokości podbicia i dla jednej osoby buty moga wydawać się fajne dla drugiej juz nie.

2016-01-16 13:15:33 autor monika212121

 

też tak uważam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Na stronie deezee maja fajnie w niskiej cenei 

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

w zarze

2016-01-16 13:16:11 autor zuzkarebel

Zgadzam sie, jeszcze teraz sa wyprzedaże i wszystko jest takie tanie 

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

TKMaxx ale cena jest trochę duża, zależy w sumie od buta

Dużo rozmiarów różnych

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Nie weiem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: