Gdy krwawią mi dziąsła...

  • 2015-08-18, o 17:16
  • 54
  • 19 793
  • 34
  • 44

Gdy krwawią mi dziąsła...

Dziewczyny- czy któraś z Was ma problem z krwawiącymi dziąsłami? Od dwóch miesięcy regularnie krwawią mi dziąsła. Czy pomożecie rozwiązać mi ten problem?

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Są jakieś pasty do zębów, które zapobiegają krwawieniu ale nie wiem na ile są one pomocne. Najlepiej udać się do lekarza, który znajdzie przyczynę.

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Ja bym poszła zapytać dentyste o jakąś poradę :)

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Lepiej iść do dentysty, mogę być tego różne przyczyny.

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

gdy krwawią dziąsła to może oznaczać, że możesz mieć początki zapalenia przyzębia. Jest to proste leczenie, po 1 - usuń kamień i oasd u higienistki, po 2 kup sobie szczoteczkę do zębów z ultra miękkim włosiem ja osobiście polecam szczoteczki paro , po 3 myj zęby metodą wymiatania ( podsyłam filmik z tą metodą) https://www.youtube.com/watch?v=te-ew-rsRVw . Jak będziesz się do tego stosowała to o problemie krwawiących dziąseł szybko zapomnisz. No chyba że jesteś w ciązy to nie tak szybko :)

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

mnie moze raz krwawiły dziąsła

2015-08-21 20:20:37 autor karolina1005

 

Super. :>

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Mam niestety ten sam problem. TEraz używam normalnej szczoteczki, ale kiedy miałąm elektryczną, to jakoś tego problemu nie było. Też uważam, że należy zasięgnąć rady u dentysty.  

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

idz czym prędzej do dentysty , z tym nie ma śmiechu. A pasta pomaga Elmex i chyba sensodyne

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Idź do dentysty!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

Niestety mam dokładnie ten sam problem a wizyta u dentysty była dośc specyficzna po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia stwierdził że potrzebuje twardej szczoteczki do zębów i dobrej pasty plus płukanki on polecił mi Meridol stosuje od jakiegoś czasu poprawę widzę ale dość mizerną ;/

Re: Gdy krwawią mi dziąsła...

obowiązkowo do dentysyty! 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: