Garisell na worki pod oczami - czy działa?

  • 2020-05-08, o 13:59
  • 12
  • 2 976
  • 7
  • 8

Garisell na worki pod oczami - czy działa?

Siemka. Jest tu ktoś kto ma problemy z opucholizną koło oczu? Chodzi mi o dolną powiekę i niżej.. Jestem już w takim szale, że nie wiem co robić i trochę już męczy mnie próbowanie olejnych sposobów na wary. Śpię obecnie o wiele dłużej, nie nakładam żadnego makijażu, nie uczula mnie nic obecnie.. tak po prostu mam przez cały rok, ale myślałam że to jest kwestia niewyspania, a teraz śpie i nadal one tam są! -.- 

Miałam kremy już różne i po nich miałam niewesoło bo puchy mi oczy jeszcze bardziej albo oczy z same z siebie mi łazawiły. 

Ostatnio mam sporo czasu i zaczełam szukać co i jak, co mogę zrobić skoro gabinety i tak sa zamknięte do odwołania i znalazłam ten krem z góry.

Wszystko fajnie i pięknie, ale nie widze INCI, nie wiem jak on działa tak realnie. Jest ktoś w stanie mi coś podpowiedzieć przy nim? Zapraszam i zachęcam do pomocy.. :) Proszę....

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

3 minuty szukania INCI: Aqua, Prunus Domestica Kernel Oil, Squalane, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl Glucose Sesquistearate, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cucumis Sativus Seed Oil, Elaeis Guineensis Oil, Emblica Officinalis Fruit in Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Monostearate, Opuntia Ficus Indica Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Lacobacillus/Acerola Cherry Ferment, Yeast Extract, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Arnica Montana Flower Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Caffeine, Lactobacillus Ferment, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum.

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

Daj znać czy działa :)

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

Bercikova, a masz może ten krem? Wiesz jak on działa? 

Comfortinnending, mam nadzieję w sumie że i jak się dowiem, ale jak zamówię to też pewnie powiem jakie mam wrażenia co do niego, ale pierw wolę się podowiadywać co i jak.

 

Może ktoś ma jakąś widzę co do tego co znaczą te jakieś dziwne nazwy z INCI? Wiem tylko co to jest Aqua 8)

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

skwalan, niacynamid, ekstrakt z arniki, z drożdży, z zielonej kawy, komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej, bioferment z aceroli , masło S=shea.. wszystko co w sumie udało mi się przetłumaczyć na polski hahahaha jak tak patrzyłam to składniki są głównie nawilżające, zwiększające produkcje kolagenu, poprawiają stan naczynek i odziałaja na odpuchnięcie, więc. wydaje mi się, że to jest dobra opcja więc pewnie dlatego go kupiłam xD delikatny, nawilżający, nie podraznia oczu no i mniej są spuchniete oczy xD nie wiem co mogę ci więcej powiedziec na jego temat xD

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

A gdzie go dostałaś? Można gdzieś znaleźć go gdzieś tak w sklepie, że przez pójście do sklepu? Nie działał na ciebie podrażniająco? Widziałam, ze jest tam kawa, a ostatnio była heca u Kacper Beauty, ze poradził dziewczynie serum pod oczy z kawą i podobno coś było nie tak. Wiesz może czy na pewno wszystko by było okay? Nie znam się na tyle by wiedzieć czy to jest ok czy nie, ale widziałam że niektóre kremy na twarz mają kawę i raczej gdyby to było zabronione to by czegoś takiego nie robili.

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

słyszałam o nim kiedyś że jest dość wątpliwym kosmetologiem ale nie widziałam tego o czym mówisz. co do kawy to może ona być w składzie, ale musi być w dobrym stężeniu tak by nic ci nie zrobić. z tego co spoglądam na skład to Coffea Arabica Seed Oil jest na 18 miejscu więc na spokojnie nie ma jej przesadzonej w składzie.co do kupna to z tego co ja zamawiałam i co ja wiem to jest on dostępny tylko przez internet. w drogeriach czy aptekach czesto nie bywam a zwłaszcza teraz więc nie mogę ci powiedzieć czy będą tam. raczej wątpię i raczej bym już właśnie zamwóiła do domu skoro jest taka opcja by producent do do ciebie wysłał xD

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

Toc to była gruda imba na youtube. Tak samo jak teraz z Kacprem było wyjasnianie się z firma kosmetyczna hahaha. No coz... lepiej poczytac samemu i sprawdzac wszystkie składniki na wlasna reke, bo nie ma co ufac samozwanczemu kosmetologowi. A jeżeli chodzi o dostarczenie to myslalam, że przez problemy z WIADOMO CZYM bedzie to się przedluzalo, ale kur zapial.. 3 dni i w sumie przyszedl sms, że dotarla paczuszka do paczkomatu :3  Dla mnie jak najbardziej to jest ok, zwlaszcza, ze kurier u mnie w miejscowosci z laska przyjezdza, serio.. Ewentualnie nie zapuka ani nic i napisze, że nie bylo mnie w domu... ;/

 

Jeżeli chodzi o podsumowanie takiego uzywania to zdecydowanie lepiej wypada niż inne polskie marki z drogerii.. 

Wielkosc jest standardowa jezeli chodzi o kremy pod oczy, pompka jest wiec nie trzeba paluchow wkladac do kremu, nie podrania mi oczu (w odroznieniu od delikatnych krostek przy innym kremie), jest bialym krolikiem czyli jest nie testowany na zwierzetach (tak na stronie jest wiec zeby nie bylo ze cos zmyslam). Na razie takie moje numero uno.

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

W sumie się nie odzywałam przez długi czas, ale pochwalę się, że od kilku dni jestem dumną posiadaczką swojego garisell i jestem zdziwiona, że tak dobrze nawilża. Wiadomo, nie jest to jakiś długi czas, bo mam go może z niecały tydzień :P W tym momenciezadwolona i czekam na więcej.

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

świetny jest garisell. nie widziałam ze on tyle już jest na rynku..

Re: Garisell na worki pod oczami - czy działa?

Pierwsze słyszę o nim.

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: