GRADIENT NAILS

  • 2011-08-21, o 20:21
  • 63
  • 24 223
  • 31
  • 44

GRADIENT NAILS

czyli efekt stopniowo przechodzącego koloru przy użyciu... gąbki do podkładu
efekt według mnie nieziemski

Re: GRADIENT NAILS

słyszałam o tym jak sie dojdzie troche do wprawy to wychodzi super! warto własnie na koniec dać jakiś brokacik który zespoli wszystkie kolorki

Re: GRADIENT NAILS

sliczny pazur wychodzi w odcieniach srebra i ganatu, jak niebo nocą )

Re: GRADIENT NAILS

ja zrobiłam kiedyś fioletowe z granatowym piekne wyszły może mam gdzies zdjecia...

Re: GRADIENT NAILS

Ale czad ;p a jak robi się takie cuda? możecie opisać bądź pokazać? jestem bardzo ciekawa

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: GRADIENT NAILS

wykonanie jest banalnie proste! potrzebne bedą lakierki róznych kolorów najlepiej własnie takich stopniowych (jasny, ciemniejszy, najciemniejszy) no i może jakis brokacik. Do tego jakaś gąbeczka mała (ja czasem uzywałam starych aplikatorów do makijażu) lub tak jak natalusia gąbki do podkładu.I teraz to już z górki kładziesz tą gąbeczką jasny kolor na całych pazurkach robiąc takie "ciapki" tak sobie dotykasz żeby nie było równomiernie, czekasz aż wyschnie. Po srodku paznokcia średni kolor i ciapiesz:P aż kolorki sie zmieszają. na koniec ciemny kolorek. ja czasem jeszcze poprawiam jesli granice są zbyt ostre tzn znów biore ten jasniejszy (czystą gąbeczką) i dotykam dotykam i ciap ciap:D na koniec maluje lakierem bezbarwnym lub takim z brokatem. Nie koniecznie trzeba mieć 3 kolory można 2 użyć ale to na początek może byc troche trudniejsze bo trzeba dobrze przechodzić w kolory to swietny sposób na szybką stylizacje pazurków i na prawde moge sie założyć za każda potrafi to zrobić

Re: GRADIENT NAILS

znalazłam, zdjęcie nie oddaje w 100% piekna kolorków a i brokacik tak ładnie sie mienił na zdjeciu wszystko jest takie płaskie.. ale i tak mi sie podoba

Re: GRADIENT NAILS

świetne pazury:D aż sama wypróbuję jak będę miała wolną chwilę:) wykonanie wydaje się proste, ale za pierwszym razem pewnie i tak mi nie wyjdzie A ten najjaśniejszy kolor to robie nim tylko takie kropki? i to na całym paznokciu? czy tak żeby paznokieć był cały pokryty?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: GRADIENT NAILS

osobiście startowałam pomalowaniem całego pazurka na najjaśniejszy kolor, wtedy \'ciapane\' ciemniejsze kolory miały ładniejsze tło i nie przebija kolor paznokcia

Re: GRADIENT NAILS

dokładnie ja też zawsze maluje najjaśniejszym cały paznokieć tzn ciapam i potem ten ciemniejszy zaczynam od końca paznokcia żeby nie wyszły wyrazne krawędzie bo wtedy lakier z gąbeczki już troszke schodzi i jak sie dojdzie do srodka to jest taki delikatnie ciemny kolorek

Re: GRADIENT NAILS

ja robie odwrotnie tzn. buduje intensywność ku górze, jakoś ładniej mi wtedy wychodzi ;p
ale myśle ze sposob to juz jest kwestia indywidualna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: