Fryzuty dla krótkich włosów ;)

  • 2015-10-11, o 19:59
  • 35
  • 11 599
  • 19
  • 30

Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Witam, jakiś czas temu ścięłam włosy ( asymetryczne cięcie, długość do brody). Chciałabym je zakręcić, w tym celu kupiłam poleconą lokówkę stożkową. Jednakże próby okazały się niezbyt efektowne. Czy jest ktoś w stanie poradzić mi w którą stronę kręcić, jak trzymać lokówkę i ile czasu, oraz przy jakiej temperaturze. Próbowałam przy 170 i 180. Jeśli macie pomysły na inne fryury to również będzie miło jeśli się podzielicie ;)

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Ja miałam tylko raz w życiu krótkie włosy, ale kręciłam je tylko na wałkach, wiec niestety nie pomogę :)

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Ja jestem teraz na etapie zapuszczania, więc jak się domyślasz włosy w ogole mi sie nie ukladają i myślę co by tu zrobić aby jakos nad nimi zapanować. Samo wysuszenie sprawia ze moje wlosy są oklapnięte u nasady, a końcówki wywiniętę w różne strony :(

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

może upinaj grzywkę do góry? A resztę włosów prostuj prostownicą albo na grubej szczotce przy użyciu suszarki do włosów? :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Są gazety z fryzurami. Jak kiedyś poszukiwałąm fajnej fryzury czy koloru dla siebie, to często je przeglądałam. 

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

polecam kupic gazete z fryzurami albo udac się do fryzjera , z takimi krótkimi włosami zawsze jest największy problem

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Najprościej na yt poszukac

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Szukalam, ale nic konkretnego nie znalazłam

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

Nie warto wybierać Z gazet, bo później nie wychodzą

Re: Fryzuty dla krótkich włosów ;)

najlepiej poczekac az odrosną

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: