Fryzura na studniówkę.

  • 2012-01-08, o 18:14
  • 56
  • 23 439
  • 22
  • 41

Re: Fryzura na studniówkę.

Z tego co widziałam to fryzjerzy mają takie lokówki z jakby naciągniętą sprężyną i właśnie dzieki temu powstają takie loczki.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Fryzura na studniówkę.

ja cieniutkie loczki robie prostownicą:) mam za którkie na taka lokówkę:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Fryzura na studniówkę.

a zeby były calkiem małe afro to ja robie metoda papilotów naszych babć, kawałki kartki albo białej bibuly zagniatam w rulon, nawijam na to włosy jak na papilot i na końcu wiążę:) sama przez to reguluję jakie duże chce mieć loki, mozna kupic tez w markecie najzwyklejsz epapiloty plastikowe z gumką- babcine, do trwalej:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fryzura na studniówkę.

Ja mam dość długie włosy i zawsze jak robiłam na takich drewinanych kołeczkach to były pokręcone ale loki były zbyt duże a od głowy prostrze i oklapnięte,chciała bym by były takie jak na zdięciu od głowy dobrze pokręcone
Zdaje sobie sprawę, że u Beyonce to jest peruka ale naturalnie też można coś takiego zrobić
Dzięki za porady

Re: Fryzura na studniówkę.

Może nakładaj na nie mniejszą ilość włosów? Albo kup odrobinę cieńsze te kołeczki. Tak naprawdę naturalne loki i fale zaczynają się mniej więcej na wysokości uszu. Myślę, że metodą zakładania papilotów uzyskałabyś taki efekt. Picjafly już Ci ją opisała, więc nie będę jeszcze raz powtarzać jak to się robi;)
Ja robiłam na papiloty na jakąś imprezę kiedyś i musiałam na siłę rozwijać włosy, bo wyszło mi takie małe afro ;P A takiego efektu akurat nie chciałam

Re: Fryzura na studniówkę.

I ja miałam dokładnie tak jak Ty. Za każdym razem jak sama sobie kręcę włosy to do ucha miałam proste a dopiero później pokręcone;/ teraz na studniówkę właśnie tez chciałabym mieć tak duuużo loków ale właśnie od czubka głowy i żeby były włosy lekko uniesione u nasady:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Fryzura na studniówkę.

Za pomocą lokówki można uzyskać efekt podniesionych od nasady włosów, szwagierka kiedyś mi tak zrobiła miałam taką burzę loków (troszeczkę jak afro wyglądały)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Fryzura na studniówkę.

Dzięki dziewczyny za rady, spróbuje z pomocą lokówki, mam nadzieje, że efekt będzie ok:D
Pozdrawiam.

Re: Fryzura na studniówkę.

dziewczyny może taka fryzurka Wam się spodoba na studniówkę? ja miałam ją na weselu

Re: Fryzura na studniówkę.

Piękne loczki nie ma co

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: