Fluid dla mamy

  • 2012-07-25, o 21:01
  • 44
  • 11 988
  • 19
  • 32

Fluid dla mamy

Jaki mozecie polecic ? Mama ma 70 lat, gladka delikatna cere , raczej sucha i naczynkowa. Czesto mamie wyskakuja czerwone plamy na policzkach i na czole wiec glownie chodzi o lekkie zamaskowanie ich, gdy mama gdzies sie wybiera. Fluid powinien byc delikatny, lekki, nie podkreslajacy skorek, nie liftujacy i mocno kryjacy itp. Szukam polskich marek, ewentualnie czy ktos zna fluid firmy Prestige ? Help... ma jeszcze 2 dni na zakup. Z gory dziekuje .

Re: Fluid dla mamy

Może najpierw kup zieloną bazę jeśli chodzi o zaczerwienienia, a podkład wybierz jakiś lekki.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Fluid dla mamy

Może najpierw kup zieloną bazę jeśli chodzi o zaczerwienienia, a podkład wybierz jakiś lekki.

Nitka24

dobry pomysł lub zamiast zielonej bazy kup zielony korektor

Re: Fluid dla mamy

A czy moze byc zielony korektor bez fluidu ? Znajac mame nie bedzie nakladala 2 warstw tzn. korektor plus fluid. Mama ma dosc jasna cere.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fluid dla mamy

z tego co wiem to nakłada się zielony korektor, później się go lekko pudruje i można aby dać na niego lekki podkład lub puder.

Re: Fluid dla mamy

Ok, fluid juz jest z AA wypelniajacy zmarszczki dla cery wrazliwej. Jestem u mamy w malej miejscowosci wiec nie mam duzego wyboru. Wyprobowalysmy korektor Vipery w sztyfcie i jeden w tubce chyba Delii, pierwszy sie roluje a drugi nie kryje .

Re: Fluid dla mamy

Ok, fluid juz jest z AA wypelniajacy zmarszczki dla cery wrazliwej. Jestem u mamy w malej miejscowosci wiec nie mam duzego wyboru. Wyprobowalysmy korektor Vipery w sztyfcie i jeden w tubce chyba Delii, pierwszy sie roluje a drugi nie kryje .

megi1828

szkoda że takie te korektory ..

Re: Fluid dla mamy

ja sobie chwale korektor bell, naprawdę ładnie kryje

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fluid dla mamy

Dobrze kryjący jest korektor z Hean problem reductor jest ogólnie antybakteryjny ale krycie ma naprawdę dobre i wystarczy niewielka ilość. A co do zielonej bazy to raczej trzeba na nią nałożyć podkład bo puder może sobie nie poradzić ze zniwelowaniem zielonej poświaty.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Fluid dla mamy

Juz wrocilam do Holandii, teraz tutaj poszukuje korektora i jak cos znajde wysle mamie do Polski .
Chyba cos nie drogiego bo ostatnio wysylalam 2 szminki testery do Polski do kolezanki. Nie dosc, ze celnicy dobrali sie do koperty to grzebali w tych testerach i rozciapali je. Do tego przesylka wrocila do mnie z napisem - nie odebrano w terminie- a to byl zwykly list .

Re: Fluid dla mamy

Juz wrocilam do Holandii, teraz tutaj poszukuje korektora i jak cos znajde wysle mamie do Polski .
Chyba cos nie drogiego bo ostatnio wysylalam 2 szminki testery do Polski do kolezanki. Nie dosc, ze celnicy dobrali sie do koperty to grzebali w tych testerach i rozciapali je. Do tego przesylka wrocila do mnie z napisem - nie odebrano w terminie- a to byl zwykly list .

megi1828

tak bardzo często się dzieje.. ja ostatnio wysyłałam kosmetyki do koleżanki w Irlandii i jak doszła już do niej paczka to okazało się że połowy produktów nie ma ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: