Firmy

  • 2012-02-16, o 14:19
  • 40
  • 11 730
  • 21
  • 34

Firmy

znacie te firmy? jaką macie opinie o nich?
*Farmona
*Apis
*Barielle
*Stapiz
*Mr.Microbe
*Secret Lashes
*Bielenda
*Pedi Spa
*Norel
*Jean D\'arcel
*Depileve
*Beauty Line
*Kryolan
*Ecolab
*SVR
*Bioderma
*Mustela
*Sally Hansen
*Sumer Skin
*Envie

Re: Firmy

Kilka znam, resztę widzę pierwszy raz na oczy. A co dokładnie chciałbyś wiedzieć na ich temat?

Re: Firmy

Farmona ma bardzo fajne kremy do rąk (miałam jakiś czas temu ale nie pamiętam jaka to seria), Bielenda ma super kremy do twarzy i maski algowe na zimno (ładny zapach, fajne kolory i buzia ładnie wygląda), Sally Hansen dla mnie to odżywki do paznokci (swoją drogą dość dobre), pilniki, cążki. Są to firmy kosmetyczne ,których kosmetyki można spotkać w salonach kosmetycznych i na szkoleniach i z częścią się spotkałam właśnie w szkole ale nie bardzo mogę coś o nich na chwilę obecną powiedzieć bo to było dawno temu:) jedynie te 3 firmy znab bo używam/łam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Firmy

Kilka znam, resztę widzę pierwszy raz na oczy. A co dokładnie chciałbyś wiedzieć na ich temat?

raspberry55

czy warte są kupna. ja dużo z nich pierwszy raz widzę i się zastanawiam które będą najlepsze.

Re: Firmy

Kilka znam, resztę widzę pierwszy raz na oczy. A co dokładnie chciałbyś wiedzieć na ich temat?

raspberry55

czy warte są kupna. ja dużo z nich pierwszy raz widzę i się zastanawiam które będą najlepsze.


marki podałaś całkowicie różne, bo np. Kryolan to tylko kolorówka ;p a bielanda to pielęgnacja ;p Ja znam
Kryolana i chwalę, Bielande słabo znam ale podobno dobra, tak samo Faromona Bioderma bdb - miałam kiedyś płyn micelarny i był super

Re: Firmy

od kilku lat uzywam kremów SVR- z rpzerwami i bardzo je lubię
Mustela miałam kiedys krem do biustu, brzucha- byl dla wrażliwej skóry świetny
z kryolanem nigdy nie mialam nic wspólnego, zawsze szkoda mi było $$$
Bielendę lubię do twarzy
Farmona ma swietny peeling pod prysznic i maslo do ciała karmel cynamon- tu masz recenzję http://kolorowypieprz.blogspot.com/2011 ... zjaki.html

Bioderma- świetny plyn micelarny, ale ma odpowiednik- ten z Bourjois, bioderma ma swietne kremy do twarzy

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Firmy

dziękuję za odp

Re: Firmy

Znam tylko kilka z firm, które zostały podane powyżej :) Kryolan to bardzo dobra kolorówka, Sally Hansen świetne produkty do paznokci, Bioderma ma super płyn micelarny, Farmona fajne kremy do rąk i serię Tutti Frutti a Bielenda to dobra pielęgnacja ;)

Re: Firmy

Też znam kilka. Z Farmony używałam jakiegoś kremu nawilżającego, z Bielendy też, z Kryolanu polecam puder matujący, z SVR super żel kojący pod oczy, ale to było daawno :), z Biodermy żel do mycia twarzy, a z Sally Hansen zdecydowanie lakiery do paznokci :).

Re: Firmy

Sally Hansen- mają świetne rajstopy w sprayu. Kryolan- produkty do zadań specjalnych, fajne krycie, trwałość  ale są również drogie..

Re: Firmy

sally hansen dużo dobrego słyszałam o tej firmie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: