Filmy

  • 2015-07-15, o 17:28
  • 44
  • 11 081
  • 25
  • 33

Filmy

Cześć Dziewczyny, 

kiedyś na forum był wątek na temat ciekawych i mądrych filmów, niestety został zamknięty, dlatego chciałabym żebyśmy tutaj dzieliły się tytułami jakichś fajnych filmów.. komedii, romansów, kryminałów, coklowiek co nam się spodobało :) Ja czasem mam dni, tak jak teraz kiedy muszę siedzieć w domu i nie mam co robić i wtedy chętnie obejrzałabym jakiś fajny film.. ;)

Ja od siebie mogę polecić: Nietykalni, Snajper z 2014r, znana wszytskim Zielona Mila, 3 metry nad niebem, Wkręceni (obydwie części), moje ukochane Szybcy i Wściekli :)

Re: Filmy

Love Rosie! Genialny film. Oglądałam go jakoś niedawno i mogę z czystym sumieniem polecić. Poza tym Mad Max dla fanów kina akcji, 8 Mila (uwielbiam :P), fajny był też Hairspray jeżeli ktoś lubi musicale. :P

Re: Filmy

ja mam wiele ulubionych z różnorakiej tematyki. bardzo lubie filmy sensacyjne,komedie,thillery,horrory ,science fiction ale tylko niektóre ,wiec jak widać wiele gatunków filmowych, do moich (jednych z wielu) ulubionych filmów nalezą  :

 

      Anioły i demony ,Hannibal ,Czerwony smok ,Armageddon, Jestem legendą , World war Z ,Połączenie ,Zielona mila ,Skazany na shawshank ,Obecność ,Egzorcyzmy Emily Rose ,Władca pierscieni ,Hobbit ,Uprowadzona,Siedem dusz ,Forrest gump ,Siedem ,Wyspa tajemnic , Kod da vinci ,Pearl Harbor,Dzień niepodległości,2012, Ja robot,Statek widmo, Skrzydełko czy nóżka,Żandarm w Nowym Jorku,Mały pływak ,Sami swoi ,Kochaj albo rzuć 

nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy ale jak sobie przypomnę to dopiszę

Re: Filmy

Też mam wiele ulubionych filmów i lubię różne i komedie i sensacyjne i romantyczne :D najbardziej w pamięci utkwił mi w ostatnim czasie "Gwiazd naszych wina", czytałam książkę i bardzo mnie poruszyła. Potem oglądałam film i ryczałam jak dziecko. Lubię takie filmy, które wzbudzają emocje. Chociaz jetem też fanką ogromną szybkich i wściekłych , wkręconych też oglądałam i się uśmiała. Więc nie mam jednego określone gustu. :P

Re: Filmy

Ja też nie mam określonego gustu.. podoba mi się wiele filmów z różnbych kategorii :) Nie miałam okazji jeszcze oglądać "Gwiazd naszych wina" chociaż wiem, że jest większości już bardzo znane ale napewno obejrzę .Podobnie jak nie oglądałam "50 twarzy Greya" ale w sumie jakoś mnie nie ciągnie żeby Greya oglądać.

Przypomniało mi się jeszcze kilka pozycji więc wrzucam:

"Tylko ciebie chcę" (kontynuacja "3 metry nad niebem")

"Step Up"

"Szkoła uczuć" (oglądałam już tyle razy ale ciągle uwielbiam)

"Kopciuszek roztańczona historia"

"Niemożliwe"

"Córka prezydenta"

"Blondynka w koszarach"

"Dziś 13, jutro 30"

"Żona na niby"

"Oświadczyny po irlandzku"

"Marley i ja"

 

 

Re: Filmy

Niemożliwe też oglądałam i byłam pod mega wrażeniem. 

Re: Filmy

Niemożliwe też oglądałam i byłam pod mega wrażeniem. 

2015-07-21 10:22:21 autor AniaLadyMakeUp

 

Ja tez, dawno nie oglądałam filmu, który wywołał by u mnie aż takie wrażenie, jak ten ;)

Re: Filmy

50 twarzy Greya to jeden z najgorszych filmów jakie widziałam przez ostatnie kilka miesięcy.

Re: Filmy

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" 

"Woda dla słoni"

"Twój na zawsze"

"To tylko seks" 

"Ten niezręczny moment"

"Nocny pościg"

"Zauroczenie" (2013)

 

 

Re: Filmy

Nie oglądałam Greya i jakoś mnie nie ciągnie. Postanowiłam sobie, że najpierw przeczytam książke, ale jakoś nie mogę się za nią zabrać :)

Re: Filmy

JA ostatnio nic nie ogl.ądam, jakoś mnie odpycha od filmów. Wolę muzykę. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: