Filmy-pomocyyy:)

  • 2013-10-13, o 17:11
  • 49
  • 13 800
  • 28
  • 42

Filmy-pomocyyy:)

Dziewczyny znacie może jakiś fajny film o przemianie chłopaka? Że był takim typowym twardzielem, same imprezy itp a poznaje dziewczynę, zakochuje się i się dla niej zmienia?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Filmy-pomocyyy:)

Albo o tym jak chłopak traci dziewczynę, rozstają się a później chce ją odzyskać:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Filmy-pomocyyy:)

3 metry nad niebem może się wpasuje:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Filmy-pomocyyy:)

A Dirty Dancing ?

Re: Filmy-pomocyyy:)

oba oglądałam;/ Ale jak coś wam przyjdzie jeszcze do głowy to proszę was piszcie:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Filmy-pomocyyy:)

Może to nie jest to czego szukasz :p ale też warto obejerzeć:)
Nazywam się Khan

Re: Filmy-pomocyyy:)

Pewnie spodoba Ci się Ps. I love you

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Filmy-pomocyyy:)

Mnie się osobiście bardzo podobał "To tylko seks" - nie wiem czy wpasuje się w kryteria,ale ja oglądałam już ok. 6 razy

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Filmy-pomocyyy:)

Zdecydowanie "3 metry nad niebem" albo właśnie "To tylko seks", ostatnio nawet leciało w tv :)

Re: Filmy-pomocyyy:)

a ja proponuję obejrzeć szkołę uczuć (2002) napewno Ci się spodoba .opowiada o córce pastora ,jak zakochuje się w zbuntowanych chłopaku i on pod jej wplywem sie zmienia a koniec jest bardzo smutny i wzruszający.

Re: Filmy-pomocyyy:)

a ja proponuję obejrzeć szkołę uczuć (2002) napewno Ci się spodoba .opowiada o córce pastora ,jak zakochuje się w zbuntowanych chłopaku i on pod jej wplywem sie zmienia a koniec jest bardzo smutny i wzruszający.

2015-07-27 08:03:28 autor monika212121

Oglądałam to dziesiątki razdy i mogłabym oglądać dalej :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: