Fetysz

  • 2019-08-06, o 12:50
  • 13
  • 1 822
  • 10
  • 14

Fetysz

Witam

Mam na imię Kamil i lubię się malować. Nie wiem czy jest to jakiś fetysz, czy to normalne. W moim otoczeniu żadni faceci się nie malują przez co wydaje mi się to dziwne. Nie jest to jakiś mocny makijaż. Jedynie dla poprawienia mojej urody. Chcę być bardziej urodziwy. Co robić? Co o tym myślicie dziewczyny?

Re: Fetysz

Jeśli zakrywasz niedoskonałości cery, sińce pod oczami, używasz produktów do zmatowienia cery np. pudru, to ok. W ten sposób poprawia się urodę chociażby panów młodych :)

Re: Fetysz

Hej, moim zdaniem makijaż to kwestia indywidualna każdej osoby. I nie rozróżniam tujaj wcale płci. W wielu krajach malowanie się mężczyzn nikogo nie dziwi (nie chodzi tu tylko o modeli i aktorów ale też i o zwykłych ludzi). Jest traktowane jak normalny zabieg kosmetyczny, dzięki któremu poprawia się swój wygląd. Kto powiedział że makijaż jest przeznaczony tylko do 1 płci? Kiedyś ludzi szokowało jak kobiety po raz pierwszy zakładały spodnie a dziś to już normalna rzecz. Wszystko jednak moim zdaniem zależy od makijażu, jego typu i sytuacji w jakiej go stosujesz. Delikatny retusz tu i tam, subtelne podkreślenie neutralną kredką oczu, bądź nałożenie lekkiej warstwy kremu BB czy korektora na twarz w celu ujednoliucenia cery na dzień jak najbardziej okej. Jednak co do mocnego makijażu i podkreślenia oczu to już mi się kojarzy z wyjściem na scenę jakąś albo na instagram. 

Popatrz sobie tutaj https://www.instagram.com/jakubcheer/

Re: Fetysz

Jeśli sprawia Ci to przyjemność, a przy tym nikogo to nie krzywdzi, to ja nie widzę powodu, żebyś miał tego nie robić. 

Blodka

Re: Fetysz

Hej, moim zdaniem makijaż to kwestia indywidualna każdej osoby. I nie rozróżniam tujaj wcale płci. W wielu krajach malowanie się mężczyzn nikogo nie dziwi (nie chodzi tu tylko o modeli i aktorów ale też i o zwykłych ludzi). Jest traktowane jak normalny zabieg kosmetyczny, dzięki któremu poprawia się swój wygląd. Kto powiedział że makijaż jest przeznaczony tylko do 1 płci? Kiedyś ludzi szokowało jak kobiety po raz pierwszy zakładały spodnie a dziś to już normalna rzecz. Wszystko jednak moim zdaniem zależy od makijażu, jego typu i sytuacji w jakiej go stosujesz. Delikatny retusz tu i tam, subtelne podkreślenie neutralną kredką oczu, bądź nałożenie lekkiej warstwy kremu BB czy korektora na twarz w celu ujednoliucenia cery na dzień jak najbardziej okej. Jednak co do mocnego makijażu i podkreślenia oczu to już mi się kojarzy z wyjściem na scenę jakąś albo na instagram. 

Popatrz sobie tutaj https://www.instagram.com/jakubcheer/

2019-09-12 14:11:46 autor jagodach

Zgadzam się w 100%:)

Re: Fetysz

Wszystko z czym dobrze się czujesz i tak jak dziewczyny piszą - nie krzywdzisz nikogo, jest OK Niestety są ludzie "zacofani" w tej jak i wielu innych kwestiach, ale nie powinno to wpływać na Twój makijaż ani tym bardziej samopoczucie :)

Re: Fetysz

rób swoje i nie przejmuj się zdaniem innych to twoje życie i to ty masz się dobrze  czuć ze sobą, a makijaż przecież to nie jest coś trwałego, w każdej chwili możesz go zmyć

Re: Fetysz

Jeśli to delikatny makijaż typu puder transparentny, bezbarwny żel do brwi czy henna rzęs to jak najbardziej jestem na tak

:)

Re: Fetysz

Osobiście nie wyobrażam sobie mojego męża malującego się ale być może po prostu nie pasuje to do jego charakteru. Jeżeli chodzi o ogół facetów to w ogóle mi to nie przeszkadza. Każdy ma prawo zrobić dla siebie coś, co sprawi że czuje się ze sobą lepiej ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fetysz

mi to nie przeszkadza

Re: Fetysz

A podnieca cie to seksualnie? Bo to jest definicja fetyszu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: