Fale i jasne końcówki

  • 2013-03-16, o 23:17
  • 78
  • 30 637
  • 32
  • 48

Re: Fale i jasne końcówki

A dawno z nia pisalas ? Bo jak bylam na jej blogu to pisala zeby juz nie przysylac pytan, ze juz nie bedzie odpowiadac. To bylo kilka miesiecy temu. No wiem ze na kazdych wlosach farba wychodzi innaczej. Ja sobie odpatrzylam z internetu ladna rozowa miedz z Goldwell Thopic, niestety na moich wlosach ( ucietym kosmyku) byl czerwony, taka ognista miedz. To samo mialam ze znalezieniem orzecha laskowego, czekoladki itp. i dalej poszukuje.

Re: Fale i jasne końcówki

Całkiem niedawno jakieś maksymalnie 2 tygodnie temu. Może popatrz farby afaparf,gdzieś na usb mam swatche próbnika,jak znajdę to wkleję.Najlepiej w takim wypadku brać coś z popielatych,ale gwarancji nie dam

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fale i jasne końcówki

Niestety nie mam u siebie tej marki. Najlatwiej mi zdobyc Wella i Schwarzkopf bo jest duzo innych ale wtedy z kolei jest problem z dostaniem emulsji utleniajacej. Szukam jakis czekoladowy braz, ale nie za ciemny, mialam fajna fotke w google ale nie moge znalezc.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fale i jasne końcówki

Może do Matrixa masz dostęp? Albo L\'oreal Majirel? Z tego co wiem na wizażu też popularne.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fale i jasne końcówki

Matrix ponoc wychodzi ciemny, Loreal jest tylko nie wiem jaki kolor, tyle juz wyprobowalam ze rece opadaja, chyba sie przerzuce na drogeryjne farby .

Re: Fale i jasne końcówki

Ja do drogeryjnych nie mam zaufania.Może dlatego że szukam w blondach,a trudno o ładny efekt.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fale i jasne końcówki

A ja po latach uzywania drogeryjnych przerzucilam sie na fryzjerskie, wyprobowalam Wella Koleston Perfect, Goldwell thopic, Keune, Redken, Selective Evo. Bawilam sie w mieszanie farb, podparywalam z roznych blogow, filmikow itp. i doszlam do wniosku ze nigdy nie uzyskalam tak ladnego efektu jak farba drogeryjna. To samo dotyczy trwalosci - ani troche nie sa trwalsze niz drogeryjne, szybko sie wyplukuja ale to jest wylacznie moja opinia, ja uzywam odcieni brazu i rudosci, kolory rude sa zazwyczaj malo trwale, Ty natomiast uzywasz blondu i stad moze roznice zdan. Jedyne co to musze przyznac ze fryzjerskie maja lepsza konsystencje, sa gesciejsze i przy nakladaniu nie naciapie tak jak drogeryjna. Marzy mi sie jeden kolorek ( jak na zlosc nie moge odnalezc fotki z google) ale to moze bym musiala najpierw zrobic kolor u fryzjerki i potem kupowac dokladnie taka sama.

Re: Fale i jasne końcówki

Całkiem niedawno jakieś maksymalnie 2 tygodnie temu. Może popatrz farby afaparf,gdzieś na usb mam swatche próbnika,jak znajdę to wkleję.Najlepiej w takim wypadku brać coś z popielatych,ale gwarancji nie dam

czaswrocicnaziemie

Yupiiii znalazlam Alfaparf u nas, farbe i emulsje utleniajaca. Jutro napisze do Blondbunny o porade. Jak myslisz, napisac w dziale Pierwsza pomoc fryzjerska i tam zalaczyc fotki moich wlosow ?

Re: Fale i jasne końcówki

Ja pisałam pod notką.Pierwsza pomoc z tego co się orientuję szwankuje.Możesz linki ze zdjęciami wkleić do zapytania.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Fale i jasne końcówki

Ja też używam z Marion i jest ok Ale mimo wszystko włosy się niszczą

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: